پنل ارسال ایمیل گروهی و انبوه

3.51 از 5 (221 نظر)
 

نرم افزار ایمیل سازمانی

 

 

ایمیل سال‌هاست که به یکی از پرکاربردترین ابزار ارتباطی تبدیل شده و سهولت ارسال ایمیل با ارسال نامه از طريق پست غیرقابل مقایسه است سامانه ارسال ایمیل پارس گرین این امکان را در اختیار شما قرار میدهد که بتوانید به هر تعداد و در کوتاه ترین زمان ممکن ایمیل انبوه ارسال نمایید.

 

e-mail-marketing-ایمیل-مارکتینگ

 

 

 

قابلیت های پنل ایمیل تبلیغاتی:

   1- ارسال به صورت 100 درصد اینباکس ( به هیچ عنوان اسپم نخواهید داشت )

   2- ارسال زماندار

   3- ارسال تکی و گروهی

   4- مدیریت کامل سامانه با در اختیار داشتن تمامی امکانات

   5- منوی فارسی و دسترسی آسان برای تمامی کاربران

   6- امکان استفاده از وب سرویس

email-mail-marketing-bulk-mail-ارسال-ایمیل-انبوه-پارس-گرین

 

 

email-ارسال-ایمیل-تبلیغاتی-ارسال-سریع-ایمیل

 

از امروز بازاریابی ایمیلی را شروع کنید

بازاریابی ایمیلی به نوعی از بازاریابی مستقیم گفته میشود که در آن از ایمیل به عنوان وسیله ای برای ارسال پیام هایی از قبیل فروش یا جمع آوری هزینه به مخاطبان استفاده میشود همچنین از طریق ایمیل می توانید چندین صفحه در مورد محصولات خود توضیح دهید.

 

مسیر تبلیغات هموار است

تبلیغات از طریق ایمیل ابزاری مقرون به صرفه ای است که هزینه آن بسیار کمتر از تبلیغ تلویزیون، رادیو و حتی آگهی روزنامه است و در عین حال از نرخ پاسخگویی بالایی نیز برخوردار است همچنین این ابزار موجب وفاداری مشتریان و نیز تقویت نام تجاری می‌شود، ضمن اینکه در جذب و نگهداری مشتریان نیز ابزار بسیار کارآمدی است.

 

بازاریابی خود را دیجیتالی کنید

 جهان با سرعت هرچه تمام تر رو به دیجیتالی شدن است و نسل های جدید از دنیای جدید دیجیتال استقبال کرده و مردم نیز بصورت روزانه در حال مصرف محتوای دیجیتال می باشند. از طرفی شرکت ها بازاریابی دیجیتالی را جایگزین بازاریابی سنتی کرده اند زیرا روش های بازاریابی دیجیتال مقرون به صرفه تر، سریع تر، عملی تر و همه کاره تر از روش های قدیمی سنتی است.

 

 

 

ارسال هزاران ایمیل به هزاران مخاطب

با سرویس های عمومی مثل Gmail و Yahoo می توان حداکثر 500 ایمیل در روز ارسال کرد. حال اگر مشتریان شما بیشتر از این تعدادند یا شما دنبال کسب سود از طریق ارسال ایمیل تبلیغاتی هستید و دنبال هزاران مخاطب هستید سامانه ایمیل پارس گرین به شما کمک می کند به صورت انبوه به هزاران مخاطب خود ایمیل ارسال نمایید و بازخورد آن را مشاهده نمایید.

پل-ایمیل-تبلیغاتی-پارس-گرین-وب-سرویس-ایمیل-webservice-mail

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02141757000 تماس بگیرید، در ضمن برای بهره مندی از امکانات سامانه و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391  در سامانه شرکت ثبت نام نمایید.

 

ثبت-نام-رایگان

کد BSC : -70951607619562024-157287420-10092;