ایمیل تبلیغاتی انبوه

4 از 5 (3 نظر)

ارسال ایمیل تبلیغاتی

افراد و شرکت ها با استفاده از تبلیغات انبوه می توانند مشتریان را با محصول و خدمت خود آشنا کنند. در همین راستا استفاده از شیوه های تبلیغاتی مثل ارسال ایمیل های تبلیغاتی یا ارسال پیامک بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده عموم مردم از خدمات اینترنتی و آنلاین، بسیاری از افراد و شرکت های ارائه دهنده ی خدمات، علاقه مند هستند تا تبلیغات خود را توسط ارسال ایمیل های تبلیغاتی انجام دهند تا هم هزینه کمتری را صرف کرده و هم طیف گسترده تری از افراد را از حوزه فعلیت خود آگاه نمایند؛ به همین خاطر است که ایمیل مارکتینگ در بین صاحبان کسب و کارها و شرکت های به روز، بسیار مورد توجه واقع شده است. ارسال ایمیل به شیوه عادی دارای محدودیت در ارسال و مدیریت ارسالها است. برای مثال شما با داشتن یک ایمیل عادی از yahoo یا Google و ... تنظیمات خاصی را در دسترس ندارید تا بتوانید برای تعداد زیادی از مشتریان خود در یک زمان مشخص یک ایمل واحد را ارسال کنید و یا یک ایمیل را در زمان های مشخص و به صورت دوره ای برای افراد خاصی از مشتریان خود ارسال نمایید. علاوه بر این با توجه به بالا بودن ارسال هرزنامه (spam)، ارائه کننده های ایمیل، ارسال ایمیل های گروهی را در قالب اسپم شناسایی می کند.

برای استفاده از امکان ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه، شرکت هایی در سطح دنیا وجود دارند که در زمینه خدمات ارسال ایمیل های تبلیغاتی فعالیت می کنند. این سایت ها سرورهای ارسال ایمیل را به صورت اختصاصی، بسیار ساده و قابل استفاده در اختیار شرکت ها و یا افراد متقاضی می گذارند تا دیگر محدودیت خاصی برای ارسال ایمیل از نظر تعداد، زمان و .... وجود نداشته باشد.

برخی از این مهمترین وبسایت های ارسال ایمیل انبوه عبارت اند از:

mailcheap.co          mailerlite.com          sendinblue.com          emailroot.net          MailChimp          iContact          GetResponse          Aweber          Constant Contact          Campaign Monitor          Vertical Response  

email

خدمت اصلی این مجموعه ها ایمیل مارکتینگ است ولی مزیت اصلی این مجموعه ها، خدمات جنبی است که به متقاضیان ارائه می شود. فرد متقاضی با عضویت در این سایت ها و سفارش سرور ارسال ایمیل می تواند برای ایمیل های خود یک یا چند شیوه ی ارسال مشخص نماید، مثلا می تواند مشخص کند که برای 10 نفر از مشتریان به صورت هفتگی یک ایمیل خاص ارسال شود و برای 1000 نفر از مشتریان در یک روز خاص و یک زمان مشخص ایمیلی با محتوای متفاوت ارسال شود. توجه نمایید که سرورهای ایمیل در هر سایت قوانین مخصوص به خود را دارند و در صورت نقض قوانین، امکان مسدود شدن سرور وجود دارد.

در برخی از سایت ها نوع برخورد افراد گیرنده ی ایمیل با ایمیل های ارسال شده ارزیابی می شود. برای مثال ممکن است یک سایت قانونی بر اسپم کردن ایمیل داشته باشد؛ به این صورت که مثلا اگر از هر 100 ایمیل ارسالی 10 ایمیل توسط مشتریان و مخاطبین به لیست اسپم اضافه شود، سایت مربوطه سرور ارسال ایمیل را غیر فعال می کند. به همین دلیل لازم است که فرد قبل از ثبت سفارش تمامی قونین و مقررات را کاملا مطالعه نماید. چرا که برخی از این وبسایت ها شدیدا به موضوع اسپم شدن ایمیل ها حساسیت نشان می دهند.

در صورتی که شما متقاضی ارسال ایمیل های تبلیغاتی هستید اولین مرحله از اقدامات لازم، داشتن یک نام تجاری و یک آدرس ایمیل متناسب با تجارت شماست. بهتر است در انتخاب آدرس ایمیل خود بسیار دقت نمایید چون در ایمیل های تبلیغاتی اولین گزینه ای که توجه مخاطب را جلب می کند آدرس ایمیل فرد فرستنده است.

 

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

 

کد BSC : -70951607619322024481662360-18764;