Export emails in WordPress

4 از 5 (3 نظر)

خروجی گرفتن از ایمیل های در WordPress

خروجی گرفتن از ایمیل های کاربران وردپرس همیشه برای مدیران وبسایت های وردپرسی دغدقه بوده و بیشتر برای ارسال ایمیل های تبلیغاتی و یا هدایا مورد استفاده قرار میدهند.

خروجی گرفتن از ایمیل های کاربران وردپرس

یکی از ویژگی های پیشفرض وردپرس قابلیت عضویت و ورود کاربران به بخش مدیریت یا پیشخوان وردپرس هست که هرکاربر با توجه به سطح کاربری خود می تواند امکاناتی را در اختیار داشته باشد.

گاهی پیش می آید که ما به تمام ایمیل های ثبت شده در پایگاه داده سایت وردپرس خود،چه افرادی که نظر گذاشتند و چه افرادی که ثبت نام کردند نیاز داشته باشیم،برای به دست آوردن تمام ایمیل ها روش های زیادی وجود دارد که به صورت دستی باید وارد پایگاه داده شوید و از جداول موردنظر مورد نظر تک تک ایمیل ها را استخراج کرده و استفاده کنید.

در این مقاله به شما خواهیم آموخت چگونه به خروجی گرفتن از ایمیل های کاربران وردپرس بپردازید .

 

افزونه Export Email

افزونه Export Email یک افزونه کم حجم و ساده در عین حال حرفه ای حرفه ای و کاربردی برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد که به شما در استخراج ایمیل کاربران وردپرس کمک می کند.در ضمن توسط این افزونه علاوه بر استخراج ایمیل کاربران عضو شده ، می توانید از ایمیل کاربرانی را که در سایت شما دیدگاهی فرستاده اند نیز خروجی بگیرید.

ویژگی های افزونه Export Email

استخراج ایمیل کاربران عضو .
استخراج ایمیل کاربرانی که در سایت نظر ارسال کرده اند .
 

نصب و فعالسازی افزونه Export Email

تنها کاری که باید انجام دهید این هست که افزونه را از مخزن وردپرس دریافت کنید و طبق آموزش نصب افزونه آن را نصب کنید، بعد نصب و فعال سازی گزینه ای به نام export email در بخش ابزار ها اضافه خواهد شد که توسط آن می توانید به راحتی از ایمیل های ثبت شده در پایگاه داده وردپرس خود خروجی بگیرید.

Export-emails-in-WordPress

در تصویر بالا دو لیست ایمیل مشاهده میکنید.

لیست اول ایمیل کاربران سایت شماست و لیست دوم ایمیل افرادی هست که در سایت شما نظر ارسال کرده اند.

حالا می توانید این لیست ها را کپی کرده و در فایل csv یا اکسل و یا پنل مدیریت افزونه ارسال خبرنامه وردپرس خود وارد کنید.

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -709516076215120241046909763-31672;