مدیریت حرفه ای ایمیل ها با اپلیکیشن Boxer

4 از 5 (3 نظر)

مدیریت حرفه ای ایمیل ها با اپلیکیشن Boxer

با استفاده از برنامه Boxer می توانید به سادگی به انواع سرویس دهندگان Outlook, Yahoo, Exchange, Hotmail, Gmail و Office 365 متصل شوید. متاسفانه برای اتصال دو اکانت و مدیریت همزمان در این برنامه باید از نسخه های غیر رایگان استفاده کنید.

اپلیکیشن های زیادی برای ایمیل وجود دارد که هر کدام به نوبه خود مزیت های بسیار خوبی دارند، ولی از طرفی سلایق هم متفاوت است. اگر شما به دنبال کلاینت ایمیلی هستید که وظایف خود را به طریقی دیگر انجام دهد، Boxer انتخاب شما خواهد بود.

اپلیکیشن باکسر در یک محیط ساده و زیبا، برترین امکانات اپلیکیشن های مختلف را به صورت یک جا عرضه می کند. ابزارهای متنوعی در این اپلیکیشن برای مدیریت هرچه بهتر ایمیل های خود وجود دارد و شما با استفاده از آنها، به سرعت می توانید صندوق های خود را مرتب سازی کنید. آرشیو و حذف کردن ایمیل ها با سوایپ، ارسال پاسخ های سریع از پیش آماده شده، اضافه کردن ایمیل ها به لیست انجام کارها و غیره از جمله امکانات این اپلیکیشن هستند.

اما ویژگی جالبی که این اپلیکیشن اضافه کرده، امکان "لایک" کردن ایمیل های دریافتی است و پس از این کار، پیغامی از طریق ایمیل به شخص فرستنده ارسال می شود و بدین طریق طرف مقابل را می توانید از مطالعه ایمیل او مطلع کنید. به طور کلی سازندگان این اپلکیشن، سوایپ را مبنای باکسر گذاشته اند و به وسیله حرکت های آهسته و تند، می توانید تمام اقدامات لازم در مدیریت ایمیل را به انجام برسانید و در صورت دلخواه عملکرد آنها را تغییر دهید.

باکسر به خوبی با دراپ باکس، باکس و شبکه های مجازی مثل فیسبوک، توییتر و لینکدین هماهنگ می شود و بدین وسیله امکانات بیشتری را به اپلیکیشن خود می توانید اضافه کنید و همچنین، آواتارهای دوستان تان را هم در صندوق خود ببینید.

 

امکانات کلیدی اپلیکیشن Boxer:

  •  - لایک کردن ایمیل ها
  •  - تغییر عملکرد سوایپ ها
  •  - نمایش فولدرها به صورت جداگانه
  •  - امکان تعبیه کردن رمز عبور برای اپلیکیشن
  •  - ساخت لیست To-Do
  •  - مشخص کردن درجه اهمیت ایمیل ها
  •  - امکان بازگرداندن ایمیل ارسالی طی زمان محدود
  •  - جستجو در ایمیل ها از طریق سرور
  •  - پشتیبانی از فضای ابری با دراپ باکس و باکس
  •  - یکپارچگی با Evernote و تقویم گوگل

باکسر سرویس دهنده های بسیاری را پشتیبانی می کند، از جمله آنها می توان به: Exchange، جیمیل، یاهو، آی کلاود، AOL و Outlook و همچنین اکانت های تحت پروتکل IMAP اشاره کرد. اگر از کلاینتی مثل Mailbox خوشتان آمده اما به دنبال امکانات بیشتر و حرفه ای تر هستید، حتما این اپلیکیشن را امتحان کنید.

Professional-email-management-with-Boxer-app

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607621482024663486075-31436;