3 روش ردیابی و فهمیدن خوانده شدن ایمیل ها

4 از 5 (3 نظر)

3 روش ردیابی و فهمیدن خوانده شدن ایمیل های فرستاده شده

 

با رشد بازار تجارت اجتماعی و افزایش ارائه اطلاعات به کاربران، ایمیل نقش مهمی در توزیع اطلاعات و اطلاعات مرتبط با افراد در سطوح مختلف تجارت ایفا میکند  و عوامل زیادی روی موفقیت در بازاریابی ایمیلی تاثیر دارند. سرویس های ردیابی ایمیل ویژگی های بسیاری مثل فهمیدن زمانی که ایمیل ارسالیتان باز می شود و یا لینک ارسالیتان را باز می کنند، را در خود دارند. سرویس های ردیابی ایمیل زیادی چه به صورت رایگان و چه غیر رایگان، برای استفاده موجود هستند. در این مطلب ما به 3 مورد از بهترین و قابل اعتمادترین سرویس ردیابی ایمیل را جهت اینکه چطور بفهمیم ایمیل به مقصد رسیده اشاره می کنیم.

 

Yesware سرویسی برای فهمیدن خوانده شدن ایمیل

Yesware سرویس محبوبی برای ردیابی ایمیل است زیرا که ویژگی های مثبت فراوانی مثل افزونه هایی برای Gmail،Outlook و قابلیت دانلود از اپ استور را دارد. با استفاده ار این سرویس، به محض باز کردن ایمیل شما توسط افراد چه بر روی دسکتاپ و چه با استفاده از موبایل و با هر آی پی آدرسی،  آگاه میشوید. هم چنین میتوانید برای ارسال ایمیل هایتان در زمان های آتی برنامه ریزی کنید و اینکه چه ایمیلهایی را می خواهید ردیابی کنید. Yesware این امکان را می دهد که کاربران مشتاق خود را بشناسید و زمان فرستادن ایمیل های پیگیری را برنامه ریزی کنید.

Understand-how-emails-are-read

یکی از مشکلاتی که این سرویس دارد این است که زمانی که ایمیلی را با استفاده از CC برای گروهی از افراد می فرستید،فقط می توانید بفهمید که یکی ایمیل را باز کرده است نه اینکه دقیقا چه کسی، و اگر آنها تصاویر را بارگزاری نکنند ردیابی به شما اطلاعاتی نمی دهد. اما با این وجود Yesware یکی از بهترین سرویس های موجود ردیابی ایمیل است.

اطلاع از خوانده شدن ایمیل با ToutApp

این سرویس خود را به عنوان پلت فرم پیش رونده می داند و ویژگی هایی مثل زمان باز شدن ایمیل، خوانده شدن پرزنتیشن ارسال شده و غیره را ارائه می دهد. با استفاده از ToutApp به صورت آنلاین نسبت به اتفاقاتی که میفتد، دید کاملی خواهید داشت. اتفاقاتی مثل نرخ کلیک کردن، زمان ارسال مجدد ایمیل شما، صفحاتی که درصورت پیوست شما بازدید کرده اند را متوجه خواهید شد.

این سرویس قابلیت ایجاد و ذخیره سازی قالب ایمیل را برای صرفه جویی در زمان را دارد ، هم چنین قابلیت برنامه ریزی برای ارسال ایمیل ها در زمان های آتی  را دارد که باعث آسان شدن برنامه ریزی قرار ملاقات ها می شود شاید این قابلیت ها برای ردیابی ایمیل ضروری نباشند اما بسیار مفید و کارآمد هستند. این برنامه اجازه استفاده از نسخه رایگان را برای مدت کوتاهی می دهد اما پس از آن برای استفاده هر ماه مقدار ۳۰ دلار را باید پرداخت کنید.

فهمیدن خوانده شدن ایمیل با Sidekick

این سرویس که توسط Hubspot ایجاد شده است دارای افزونه برای Gmail,Outlook و AppleMail است و بنابراین میتوانید با گستره ی زیادی از فراهم کنندگان ایمیل کار کند و می توانید ایمیلی را که میخواهید ردیابی کنید به صورت دستی انتخاب کنید. این سرویس به شما می گوید که چه کسی ،چه زمانی،روی چه سیستمی و چندبار ایمیل را باز کرده است. Sidekick سرویسی رایگان است که کاملا دقیق عمل می کند و رابط کاربری ساده ای با گزارشهای متفاوت از جزییات را برای استفاده دارد.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607623302024-354750621-31160;