بهترین منابع برای دانلود قالب های رایگان ایمیل

4 از 5 (3 نظر)

4 سایت برتر ساخت قالب ایمیل

بهترین منابع برای دانلود قالب های رایگان ایمیل

اغلب ما برای ارسال ایمیل و رد و بدل کردن آن ها میان دوستان و همکاران ، از ساختار ساده و معمول ایمیل ها که بین همه رایج هستند استفاده می کنیم. برای این که ایمیل های ارسالی ظاهری شیک تر و کاربر پسند تر داشته باشند و از شمایل ساده ی رایج خود خارج شوند، سرویس های رایگانی را در پست امروز برای دانلود قالب ایمیل معرفی خواهیم کرد.

 

 

ارسال ساده تر ایمیل با قالب های ایمیل Email on Acid

با استفاده از قالب های رایگان این منبع ، می توانید ایمیل های خود را راحت تر ارسال کنید. هر سرویس ایمیلی که از این قالب استفاده کند ، می تواند از مزایایی نظیر پیش نمایش ایمیل بعد و قبل از ارسال، امکان ۱ تا ۳ ستونه کردن ساختار و نمایش فول ریسپانسیو آن استفاده کنید. در دستگاه هایی با اسکرین کوچک تر ، برای نمایش بهتر،  ۲ یا ۳ ستون به ۱ ستون تبدیل میشود.

Top-4-sites-to-create-email-templates

دانلود قالب ایمیل ریسپانسیو درJason Rodriguez

Jason Rodriguez، طراحی چیره دست می باشد که قالب های خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می هد. نمایش ریسپانسیو ایمیل ها در هر نوع دستگاهی ، از قابلیت های مهم این قالب هاست.

دانلود قالب ایمیلی رایگان در Litmus + Stamplia

Litmus یک سرویس آنالیزگر رایگان و Stamplia یک مارکت اینترنتی معتبر است که با همکاری یکدیگر ، ۷ قالب ریسپانسیو ایمیل رایگان را منتشر کرده اند. تمامی قالب های در دستگاه های دیگر نظیر موبایل تست شده است.

قالب های ایمیل در Zurb

Zurb ،چهار  قالب ساده و رایگان را برای سیستم های ارسال خبرنامه و تیم هایی که قصد راه اندازی سرویس جدید ارسال ایمیل را دارند طراحی کرده است. این قالب های قابل شخصی سازی هستند و البته همگی ریسپانسیو می باشند.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -709516076190820241601356541-31304;