آنالیز ایمیل با Gmail Meter

4 از 5 (3 نظر)

با Gmail Meter اکانت جیمیل خود را آنالیز کنید

چندی پیش گوگل قابلیت Account Activity برای اکانت های گوگل معرفی کرد که کاربران قادر بودند از طریق آن یک آمار کلی از فعالیت ها خود در سرویس های گوگل بدست آورند، حال پس از معرفی این قابلیت یکی از مهندسان گسترش دهنده تیم جیمیل Romain Vialard یک نرم افزار (App) گوگل را به نام Gmail Meter منتشر کرده است که با نصب شدن بر روی اکانت جیمیل اشخاص، فعالیت هایی که شخص توسط اکانت خود انجام میدهند را آنالیز و آنها را در غالب یک گزارش (که میتوان آنرا نیز شخصی سازی کرد) ارسال میکند.

Gmail-Meter

 

 

با وجود اینکه این App یک نرم افزار رسمی گوگل نیست اما اینطور که به نظر میرسد یک اسکریپت قوی و کاربردی میباشد که برای نصب آن شما باید از سرویس Google Docs استفاده کنید.

Gmail Meter امکاناتی همچون قابلیت آماردهی از تعداد ایمیل های ارسالی،دریافتی، ناموفق و مهم اکانت شما، نمایش روزهایی که شما بیشترین تعداد ایمیل را دریافت میکنید، دسته بندی ایمیل ها با استفاده از برچسب ایمیل، مدت زمانی که طول میکشد تا شما به یک ایمیل پاسخ دهید و.. را به کاربران ارائه میدهد.


برای نصب این اسکریپت بر روی اکانت جیمل خود شما باید یک spreadsheet جدید در سرویس Google Docs ایجاد و مسیر زیر را دنبال کنید:

Tools > Script Gallery

سپس عبارت Gmail Meter جستجو و پس از نمایش App بر روی Install کلیک کنید.

پس از نصب اسکریپت ممکن است مدتی زمان طول بکشد تا شما ایمیل های مربوط به Gmail Meter را دریافت کنید.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607623162024-1901914782-31364;