چطور ایمیل به لیست هدفمند خود ارسال کنیم

4 از 5 (3 نظر)

ارسال ایمیل به مخاطبین هدفمند

 

برای ارسال دسته جمعی ایمیل ها شما دو راه دارید که به معرفی و توضیح هر دسته می پردازیم.

استفاده از سرویس های ارسال ایمیل گروهی:

در این روش، شما در وبسایت هایی از قبیل mailer lite یا mailchimp و… ثبت نام می کنید، لیست ایمیلی خود را ایمپورت می‌کنید و پس از ساختن قالب ایمیل خود و کمپین تبلیغاتی خود، اقدام به ارسال ایمیل خود می‌کنید.

روش کار این سرویس ها به این شکل می باشد که این وبسایت ها سرور های خود را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و تمامی سفارشات ارسال گروهی ایمیل را با دریافت هزینه انجام می‌دهد و هزینه ای که پرداخت می‌کنید به علت سرور قدرتمند و امکاناتی که این سرویس دهنده ها در اختیارتان قرار می دهند مانند رعایت تمامی قواعد ضد اسپم، قالب های متنوع، امکان ساخت انواع دسته بندی کاربرانتان، ابزار آمار گیر و گزارش گیری و… می باشد.

نکته: قبل از ثبت نام در این سرویس دهنده ها می بایست سایتی فعال با لیست ایمیلی مقبولی داشته باشید تا کارشناسان، شما را تایید کنند.

نکته: هزینه مورد نیاز شما برای استفاده از سرویس های ایمیلی، سالانه برای هر ده هزار ایمیل ارسالی، حدود چهارصد هزا تومان به صورت سالانه می بایست پرداخت کرد.

Send-email-to-targeted-contacts

 

استفاده از افزونه قدرتمند mailster (mymail):

در صورتی که برای ارسال ایمیل خود نمی خواهید هزینه زیادی را متحمل شوید، به شما افزونه mymail را پیشنهاد می کنم، که به شما این امکان را می‌دهد که توسط پنل مدیریت وردپرس خودتان، یک سرویس ارسال ایمیل را بسازید و از طریق وردپرس، ایمیل های خود را ارسال کنید. به دو روش می توانید ایمیل های خود را از طریق وردپرس ارسال کنید.

یکی از روش ها این است که می توانید از طریق هاستینگ خود ارسال ایمیل را انجام دهید که در هر ساعت، شصت ایمیل را بیشتر نمی توانید ارسال کنید و راه دیگر، استفاده از اکانت های جیمیل می باشد که می توانید به ازای هر اکانت جیمیل می توانید در روز تا پانصد ایمیل را ارسال کند.

برای استفاده از قابلیت افزودن چندین جیمیل می بایست افزونه کمکی mymail multi SMTP را بر روی وردپرس خود نصب کنید و می توانید نهایتا چهار اکانت جیمیل را اضافه و در روز برای ۲ هزار نفر نفر ایمیل تبلیغاتی خود را ارسال کنید.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607621492024495452335-18876;