این ایمیل ها پس از خوانده شدن از بین میروند

4 از 5 (3 نظر)

ایمیل هایی که پس از خوانده شدن حذف می شوند

با توجه به رشد چشمگیر شبکه های اجتماعی ایمیل ها هنوز یک راه ارتباطی مهم در دنیای دیجیتال هستند ، در صورتی که میخواهید ایمیل های که ارسال میکنید بسیار محرمانه و از امنیت بالایی برخودار باشند و پس از خوانده شدن و گذشتن مدت زمانی کاملا از بین روند با این آموزش همراه باشید.

 

چگونه ایمیل هایی که پس از خوانده شدن و مدت زمان مشخص از بین میروند ارسال کنیم؟

ما قبلا در انزل وب در زمینه ایمیل ها و مجموعه ترفند های ایمیل مطالبی نظیر نکات و ترفند های کاربردی سرویس جیمیل و یاهو میل  یا چگونه ایمیل خود را در ثبت نام سایت ها مخفی کنیم را معرفی نمودیم اما روشی که در ادامه معرفی میکنیم در کنار سرویس هایی که قبلا بررسی کردیم میتواند یک مکمل بسیار خوب برای بالا بردن ضریب امنیت مکاتبات ایمیلی بسیار مهم و محرمانه شما باشند.

برای شروع ابتدا شما نیاز به نصب آخرین نسخه از مرورگر گوگل کروم (Google Chrome) و یک اکانت جیمیل دارید.

سپس افزونه Dmaill را بر روی مرورگر خود نصب کنید.

Emails-that-are-spoken-after-being-read

برای نصب افزونه Add to Chrome را بزنید و سپس مجددا بر روی دکمه Add پنجره پاپ باز شده کلیک کنید.

خب حالا افزونه Dmail بر روی مرورگر شما نصب شده است ، وارد اکانت جیمیل خود برای ارسال ایمیل نابود شونده ( Self Destructive Email) شوید

قبل از استفاده شما باید به افزونه اجازه دسترسی به اکانت خود گوگل خود را بدهید، برای همین بعد از ورود به inbox جیمیل پنجره ای ظاهر میشود که باید بر روی دکمه Get started آن کلیک کنید.

سپس در پنجره پاپ آپ بعدی بر روی اجازه دادن کلیک کنید تا افزونه بتواند کار خود را به درستی انجام دهد.

پس از اینکار بر روی Compose کلیک کنید ، تا پنجره ارسال ایمیل ظاهر شود ، اگر دقت کنید میبینید که Dmail به صورت اتوماتیک قسمت جدیدی به این پنجره اضافه میکند.

بخش off این قسمت را به on تغییر دهید و از لیست بخش Destroy مدت زمان از بین رفتن را میتواند روی یک ساعت ، روز یا هفته تعیین کنید.

در پایان ایمیل و مشخصات آن را پر کنید و بر روی دکمه Send کلیک کنید.

ایمیل ارسال شده با ایمیل های معمولی در ظاهر هیچ تفاوتی نداره اما در اصل پس از مدت تعیین شده از بین خواهد رفت.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 
کد BSC : -70951607619032024-229948206-31140;