مدیریت بهتر ایمیل با استفاده از بهترین برنامه ایمیل اندروید

4.25 از 5 (4 نظر)

مدیریت بهتر ایمیل با استفاده از بهترین برنامه های ایمیل اندروید

همان طور که می دانید گوگل و یاهو بهترین و معتبر ترین سرویس دهنده ایمیل هستند و اغلب برنامه هایی که برای مدیریت ایمیل در اندروید در این مطلب معرفی می کنیم مربوط به این دو سرویس دهنده و سایر اکانت های مبتنی بر IMAP و POP3 هستند. بنابراین تفاوتی ندارد در حال حاضر از چه سرویس ایمیلی استفاده می کنید؛ به سادگی و با شیوه های تغییر و انتقال آدرس ایمیل فعلی به ایمیل دیگر می توانید از بهترین برنامه های اندرویدی برای چک کردن ایمیل خود استفاده نمایید.

 

 

مدیریت قدرتمند ایمیل گوگل با برنامه اندروید Gmail

Gmail در حال حاضر به عنوان یکی از کاربردی ترین سرویس ها به جهت ایمنی و سهولت استفاده می باشد. سرویسی که از پشتیبانی کامل گوگل درایو برای ذخیره فایل ها بهره مند شده است. اخیرا نیز نسخه اندرویدی جیمیل تغییرات چشمگیری داشته است که محیط آن برای کاربر دلچسب تر شده است و با ترفندهای کاربردی جیمیل می توانید تجربه بهتری در استفاده از آن داشته باشید. تنها کافی است برنامه اندرویدی Gmail را نصب و با استفاده از اکانت جیمیل خود وارد شوید و از امکانات کامل آن استفاده کنید.

Better-email-management-using-the-best-Android-email-app

مدیریت ساده ایمیل با استفاده از Microsoft Outlook

تاریخچه این برنامه به سال ۲۰۱۴ باز میگردد. زمانی که مایکروسافت تصمیم گرفت قدم هایی در مسیر توسعه اپلیکیشن های اندرویدی بردارد و در زمینه مدیریت ایمیل Outlook را منتشر کرد. شاید این برنامه از تمام سرویس دهندگان ایمیل پشتیبانی نکند؛ اما برای دو سرویس دهنده گوگل و یاهو که اکثریت کاربران را دارند بهترین گزینه جهت مشاهده و دسته بندی ایمیل ها است.

از جمله سرویس دهندگانی که توسط Outlook مایکروسافت پشتیبانی می شوند می توان به Outlook.com, Yahoo Mail, Gmail, iCloud, و اکانت Office 365 اشاره کرد. در صورتی که ایمیل های زیادی به صورت روزانه دریافت می کنید این سرویس به سادگی برحسب فعالیت های گذشته شما و تمرکزی که روی هر بخش داشته اید می تواند مهم ترین موضوعات را در صدر قرار بدهد.

تنها نقطه منفی موجود در این برنامه سرعت آن است و شاید مدیریت ایمیل به سرعت سایر برنامه های مشابه نظیر جیمیل نباشد.

مدیریت موثر جیمیل با استفاده از Inbox

Inbox برنامه دیگری از گوگل است که برای مدیریت جیمیل نظیر اپ اندرویدی اصلی Gmail می باشد که قابلیت های گسترده تری نسبت به نسخه استاندارد برای کاربران دارد. با استفاده از این برنامه می توانید به سادگی ایمیل های گوگل را به شیوه ای پیشرفته تر طبقه بندی کنید. Inbox میان ایمیل های شما جست وجو می کند و براساس بازشدن ایمیل های قبلی مهم ترین آن ها را بلافاصله بعد از رسیدن در پنجره پاپ آپ نمایش می دهد.

برای ایمیل های مشابه گزینه ای به نام “bundle” وجو دارد که با استفاده از آن ایمیل های مشابه تبدیل به یک “کلاف” می شوند و به سادگی می توانید آن ها را در کنار هم از قدیمی به جدید بررسی کنید. با توضیحات داده شده می توان نتیجه گرفت که استفاده از برنامه Inbox برای آن دسته از کاربرانی است که ایمیل های زیادی دریافت می کنند و می خواهند با نظم بیش تری به آن ها رسیدگی کنند.

مدیریت ایمیل با استفاده از CloudMagic

یکی دیگر از برنامه های شناخته شده برای مدیریت ایمیل CloudMagic می باشد. اگر چه از تمام سرویس دهندگان پشتیبانی نمی کند اما قابلیت های زیادی دارد و می توان آن را به سادگی به سرویس های Dropbox و Evernote متصل کرد.

محیط ساده و رنگ های جذاب و در عین حال آرامش بخش در محیط این برنامه مدیریت ایمیل را لذت بخش تر می کند. با CloudMagic ساده تر از هر برنامه اندرویدی دیگری می توانید به ایمیل ها و فایل ها دسترسی پیدا کنید و آن ها را مدیریت کنید.

مدیریت ایمیل ها در اندروید با Type Mail

اولین چیزی که با استفاده از برنامه Type Mail یا  Blue Mail به ذهن می رسد ظاهر جذاب آن است. زیبایی های این نرم افزار از مرحله نصب تا اجرا و راه اندازی منو ها آن را برای کاربران دل چسب تر کرده است. برنامه ای که می توانید با قابلیت های اضافی تمام بخش های آن را از جمله آلارم ایمیل و زمان ها هشدار را به دلخواه خود سفارشی کنید. این برنامه از اغلب سرویس دهندگان معتبر ایمیل نظیر Gmail, Google Apps,, Hotmail Mail.ru, AOL, Zoho, GMX و Office 365 پشتیبانی می کند.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607623292024-1196565892-31424;