نمایش اسم و لوگو کمپانی فرستنده ایمیل در جیمیل

4 از 5 (3 نظر)

مدیریت سریعتر اینباکس با نمایش اسم و لوگو کمپانی فرستنده در جیمیل

شاید اضافه کردن امضا شخصی به ایمیل در یاهو ، جیمیل و اوت لوک بتواند به کاربران در احراز سریع تر هویت فرستنده کمک کند؛ اما کاربر هنوز هم مجبور است ایمیل را باز کند تا شرکت فرستنده را بشناسد. خود شما هم به عنوان کسی که هر روز ایمیل هایش را چک می کند اگر لوگو و نام شرکت از همان اول روی ایمیل هایی که ارسال می شوند قرار بگیرند تجربه بهتری در خواندن ایمیل های خود خواهید داشت. افزونه کاربردی Gmail Sender Icons که مخصوص کروم طراحی شده است نام و لوگو شرکت یا سایت فرستنده را بدون نیاز به وارد شدن به صندوق ورودی نمایش می دهد.

 

 

تصویر زیر صندوق ورودی جیمیل است که با استفاده از این افزونه تغییراتی چشمگیر در آن ایجاد شده است:

Display-the-name-and-logo-of-the-email-company-Gmail

این افزونه آدرس فرستنده ایمیل را استخراج می کند، پس از آن دامین سایت مربوطه را در کنار آن آدرس قرار می دهد و نهایتا تصویر فاوآیکن یا همان لوگو مربوط به دامین سایت را نمایش می دهد. این لوگو کارت شناسایی ایمیل می شود برای این که خیلی سریع تر فرستنده آن را تشخیص دهید.

گفتنی است حتی یک بایت از دیتا مربوط به جیمیل شما با استفاده از این افزونه با دیگران به اشتراک گذاشته نمی شود؛ بنابراین به از لحاظ امنیتی جای نگرانی وجود ندارد.

مزایا مشخص بودن لوگو و نام سایت فرستنده ایمیل

زمانی که صندوق ورودی با انبوهی از ایمیل ها پر می شود یافتن ایمیل تقریبا دشوار است مگر این که نشانه خاصی برای آن وجود داشته باشد. زمانی که لوگو یا نام سایت فرستنده مشخص باشد پیدا کردن ایمیل مدنظر شما حتی راحت تر از زمانی است که اینباکس چندان با ایمیل های مختلف پر نشده اشد. به علاوه برخی از ایمیل ها به دلیل نوع محتوایی که دارند به اشتباه توسط جیمیل اسپم تلقی شده و به جای صندوق ورودی در هرزنامه ذخیره می شوند. مشخص بودن لوگو فرستنده به شناسایی این دسته از ایمیل ها خیلی کمک می کند.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -709516076234620241131864543-31212;