بلاک ایمیل در برنامه جیمیل iOS

4 از 5 (3 نظر)

چگونه ایمیل ها را روی آیفون بلاک کنیم

دلایل منطقی بسیاری برای بلاک کردن یک فرستنده ایمیل وجود دارد. ممکن است فرستنده ایمیل ایجاد مزاحمت کند، شاید اخبار غیر مرتبط را هم چنان برای شما بفرستند یا شاید اطلاعات بسیار قدیمی ای را بفرستد که اصلا شما نخواهید درباره آن ها چیزی بدانید. متاسفانه بلاک کردن یک آدرس ایمیل روی دستگاه iOS ، از جمله آیفون و آیپد، به سادگی چیزی که فکر می کنید نیست. در ادامه ما روش های ساده را برای انجام این کار در اختیار شما قرار می دهیم.

لغو اشتراک دریافت ایمیل از سایت‌ها در نسخه iOS برنامه جیمیل

اگر با اکانت گوگل خود در سایت خاصی ثبت نام کرده‌اید و از سوی آن ایمیل های آزاردهنده و متعددی دریافت می‌کنید، می‌توانید به طور مستقیم و از طریق نسخه iOS برنامه جیمیل نسبت به لغو اشتراک دریافت ایمیل از سوی آن سایت اقدام کنید. بدین منظور مراحل زیر را طی کنید:

برنامه جیمیل را اجرا کنید.
ایمیل دریافت شده از سوی فرستنده مورد نظر را باز کنید.
در بخش زیرین صفحه گزینه Unsubscribe یا Change preferences را انتخاب کنید.

اگر دو گزینه Unsubscribe یا Change preferences را در بخش زیرین صفحه مشاهده نکردید، باید از روش بعدی که در ادامه شرح می‌دهیم به منظور گزارش اسپم استفاده کنید یا ضمن مراجعه به نسخه تحت وب سرویس جیمیل فرستنده مورد نظر را بلاک کنید.

گزارش اسپم در برنامه جیمیل (نسخه iOS)

گوگل سعی می‌کند که در سرویس جیمیل به طور اتوماتیک ایمیل های اسپم را تشخیص داده و از نمایش آن‌ها در اینباکس کاربران ممانعت به عمل آورد، اما با این حال در برخی شرایط ممکن است یک ایمیل اسپم به اینباکس شما راه پیدا کند. برای گزارش مستقیم یک ایمیل اسپم (Report Spam) از طریق نسخه iOS برنامه جیمیل، مراحل زیر را طی کنید:

برنامه جیمیل را اجرا کنید.
ایمیل دریافت شده از سوی فرستنده مورد نظر را باز کنید.
آیکون More یا بیشتر را از بخش فوقانی و سمت راست صفحه انتخاب کنید.
گزینه Report Spam را لمس کنید.

اگر تمایل دارید چند ایمیل را به طور همزمان از اینباکس به عنوان اسپم گزارش کنید، می‌توانید از طریق نسخه iOS برنامه جیمیل به بخش اینباکس اکانت خود مراجعه کنید. عکس پروفایل موجود در کنار هر یک از ایمیل های مد نظرتان را انتخاب کنید. آیکون More یا بیشتر را از بخش فوقانی و سمت راست صفحه انتخاب کنید و نهایتا گزینه Report Spam را لمس نمایید.

بلاک ایمیل در برنامه جیمیل iOS

همانطور که در بخش مقدمه اشاره کردیم، متاسفانه نسخه iOS برنامه جیمیل به طور مستقیم امکان بلاک کردن ایمیل فرستندگان خاص را ارائه نمی‌کند. برای انجام این عمل باید از نسخه تحت وب جیمیل استفاده کنید.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607619222024612078848-27044;