معرفی تعدادی از سرویس های ایمیل یک بار مصرف

4 از 5 (3 نظر)

معرفی سرویس های ایمیل یک بار مصرف

راه های زیادی برای مقابله با مسئله اسپم و ایمیل های آزاردهنده که ارسال می شوند وجود دارد که ساده ترین و بی دردسر ترین راه استفاده از ایمیل های موقت است. ایمیل یک بار مصرف راهی برای مخفی کردن آدرس ایمیل در حین ثبت نام در سایت ها می باشد. در برخی از این سرویس ها ایمیل به آدرس موقت ارسال می شود و سپس به آدرس اصلیتان فوروارد می شود. بنابراین حتی نیازی به چک کردن اینباکس دیگری نخواهید داشت.

 

سرویس ایمیل یک بار مصرف Gmail Temporary Email

برای ساخت ایمیل های موقت سرویس Gmail Temporary Email یکی از بهترین و مطمئن ترین گزینه های موجود است. در واقع جیمیل سرویسی پرکاربرد و پر از قابلیت های مخفی است.

فرض کنید می خواهید از محتوا یک سایت خوب استفاده کنید که ورود به آن مستلزم وارد کردن آدرس ایمیل و عضویت در خبرنامه است. به جای وارد کردن آدرس ایمیل اصلی می توانید ایمیلی با نام مستعار در جیمیل بسازید. با این کار فیلتر خاصی برای ایمیل هایتان مشخص کرده اید.

برای ساخت ایمیل ۴ گام زیر را طی کنید:

  • روی آیکن چرخ دنده کلیک کنید
  • گزینه تنظیمات یا Settings را انتخاب نمایید
  • روی تب Filter مطابق با شکل زیر کلیک کنید
  • از بخش پایین Create new filter را برای ساخت ایمیل مستعار انتخاب کنید
  •  

Disposable-email-services

آدرس ایمیل مستعار شما username+any.alias@gmail.com خواهد بود و به جای بخش اول نام کاربریتان قرار می گیرد. هم چنین می توانید برای ریدایرکت یا هدایت خودکار ایمیل ها به بخش های مختلف مثل سطل آشغال یا پوشه های دیگر برنامه ریزی کنید. در جیمیل به صورت سالانه حداکثر ۳۰ آدرس می توانید بسازید.

Disposable-email-services (2)

سرویس ایمیل موقت Hotmail Outlook Alias

با سرویس Hotmail Outlook Alias می توانید ایمیل هایتان را در سرویس هات میل مایکروسافت مدیریت کنید. نام مستعار شما در آدرس ایمیل موقتتان می تواند شماره تلفن، نام مخاطبانتان یا هر ترکیب دیگری از کاراکتر و عدد باشد. حتی برای تک تک حداکثر ۱۰ ایمیلی که می توانید به صورت سالانه بسازید قادر خواهید بود پسورد مشترک تعیین کنید و همه آن ها را در یک صندوق ورودی یا اینباکس دریافت و مدیریت نمایید. یکی دیگر از دلایلی که کاربران استفاده از سرویس های موقت را ترجیح می دهند این است که قصد تغییر و انتقال آدرس ایمیل خود به ایمیل دیگر یا به طور کلی ایجاد حساب جدید را دارند اما نمی خواهند تنظیمات و شخصی سازی آن ها از بین رود.

برای تنظیم آدرس ایمیل خود مراحل زیر را طی کنید:

از طریق وب سایت مایکروسافت وارد حساب کاربری خود شوید.
info و سپس Manage your sign-in email or phone number را انتخاب کنید
روی Add email or Add phone number کلیک کنید
سپس توضیحات و راهنمایی مایکروسافت را برای تنظیم نام مستعار و دریافت ایمیل موقت مطالعه کرده و گام به گام پیش بروید. اگر Add email را انتخاب کنید مجبور هستید آدرس ایمیلی که در حال حاضر از همین سرویس در اختیار دارید را وارد نمایید.

Disposable-email

سرویس ایمیل یک بار مصرف GuerrillaMail

GuerrillaMail یکی دیگر از سرویس های ایمیل موقت است که امکان ساخت ایمیل یک بارمصرف را به شما می دهد. ثبت نام و انتخاب آدرس بسیار ساده است. تنها جنبه منفی در این سرویس انقضا سریع آدرس ایمیل است که بعد از ۶۰ دقیقه منقضی می شود.

سرویس ایمیل یک بار مصرف AirMail

در AirMail تعدادی آدرس یک بارمصرف تصادفی به شما داده می شود و شما می توانید ایمیل های مربوط به خبرنامه ها را در اینباکس دریافت کنید.

برخی از دلایلی که استفاده از این سرویس توسط کاربران پیشنهاد می شود را در ادامه می خوانید:

نسبت به اسپم ها ضدگلوله خواهید شد
می توانید ایمیل های HTML را به صورت مخفی مشاهده کنید؛ در نتیجه آدرس آی پی شما توسط فرستنده قابل ردیابی نخواهد بود
نیازی به وارد کردن پسورد و نام کاربری برای ورود و مطالعه ایمیل ها نخواهید داشت

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -709516076231320241531135120-31136;