Email for Gmail App برنامه اتصال به حساب جیمیل اندروید

4 از 5 (3 نظر)

Email for Gmail App برنامه اتصال به حساب جیمیل اندروید

 

به وسیله برنامه Email for Gmail App - Pro می توانید به سرعت به حساب جیمیل تان متصل شوید. این اپ شما را قادر می سازد به هر فراهم کننده ایمیل دیگر مثل یاهو، هاتمیل، و غیره متصل شوید. این ایمیل روزانه با حساب های ایمیل تان همگامسازی می شود طوریکه بتوانید آنها را درهر زمان دردسترس داشته باشید.

این اپ دارای اخطار سریع است که شما را از هرگونه بروزرسانی مطلع می کند. تمامی اخطار ها قابلیت سفارشی سازی دارند. می توانید اخطار زنگ را عوض کنید، و ساعت های سایلنت مثلا 7 صبح تا 2 بعدعظهر را قرار دهید.

با رابط کاربردی دوستانه مان می توانید ایمیل باکس تان را همانطور که دارید شخصی کنید. رنگ های بیشتری را به ایمیل های تان اضافه کنید. فونت دلخواه با اندازه مورد نظرتان را انتخاب کنید و در انتهای ایمیل تان امضاء خودتان را قرار دهید. این ایمیل همچنین شما را قادر می سازد ایمیل باکس تان را به کاراترین شیوه سامان دهی کنید. ایمیل هایتان را داخل پوشه ای تقسیم کنید. دسترسی به آنها آسان و سریع خواهد بود. می توانید بر مبنای نام و تاریخ، فایلهای ضمیمه شده جستجو کنید.

سریع و آسان متن تان را در چند ثانیه بنویسید. عکس هایتان را هر زمان که نیاز دارید ارسال کنید. این اپ روزانه با حساب ایمیل تان همگام سازی می شود تا بتوانید در هر زمان بدون دسترسی به نت ایمیل هایتان را بخوانید. داده های شخصی شما همیشه ایمن خواهند بود.

Email-for-Gmail-App

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 
کد BSC : -70951607623172024-524230694-31452;