نرم افزار Email for Outlook App

4 از 5 (3 نظر)

نرم افزار Email for Outlook App جهت اتصال به ایمیل اوت لوک اندروید

 

به وسیله برنامه Email for Outlook App Pro  می توانید به سرعت به حساب ایمیل اوت لوک متصل شوید. این اپ شما را قادر می سازد به فراهم کننده ایمیل دیگر مثل یاهو، هاتمیل، و غیره متصل شوید. این ایمیل روزانه با حساب های ایمیل تان همگام سازی می شود طوری که بتوانید آنها را درهر زمان دردسترس داشته باشید.

با هر فردی در چند ثانیه با این اپ ایمیل صفحه چت را ایجاد کنید. ساده ترین روش برای خواندن، نوشتن، و چک کردن هر ایمیلی که دریافت می کنید را در اختیار خواهید داشت. این اپ ایمیل همیشه و در هر زمان شما را از بروزرسانی باخبر می کند. اگر ایمیل مهمی دارید که نمی خواهید آن را از دست دهید آن را بعنوان ایمیل دلخواه تان مارک دار کنید و سپس بطور خودکار جزء ایمیل های اول قرار خواهند گرفت. با استفاده از ابزار بهینه شده می توانید هر ایمیلی را طبق نام، تاریخ، ضمایم و اندازه در چندین ثانیه جستجو کنید. این اپ همچنین به شما این اجازه می دهد ایمیل باکس تان را به روش خودتان طراحی کنید، رنگ ، شکل فونت و اندازه فونت را نیز تغییر دهید.

 

mail-for-Outlook-App-Pro

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -709516076235020241133444650-31460;