ارسال پیامک زنده - ارسال پیامک مبتنی بر مکان فرد

3.51 از 5 (55 نظر)

ارسال پیامک مبتنی بر مکان فرد

پنل پارس گرین این امکان را در اختیار ارسال کننده پیام قرار می دهد تا بر اساس موقعیت مکانی مشترکین موبایل  به آنها اطلاع رسانی نماید.

به بیان دیگر پنل ارسال پیامک زنده ، یکی از هوشمندترین و کاربردی ترین و هدفمند ترین روش های موجود در حوزه سرویسهای ارسال پیامک انبوه است که نتیجه گیری سریع و موثر برای ارسال کننده پیام را از یک سو و رضایتمندی بیشتر از سوی دریافت کنندگان پیام را به دلیل دریافت پیامهای  هدفمند و نه پیامهای غیرمرتبط تبلیغاتی به همراه دارد .

سرویس ارسال پیامک زنده در شبکه همراه اول ، راه کاری مبتنی بر مکان است که می‌تواند بدون نیاز به تجهیزات یا نرم افزارهای خاص، موقعیت  مکانی لحظه ای مشترکین همراه اول را در تمام نقاط تحت پوشش شبکه ، تشخیص داده و سرویسهای متنوعی را بر اساس آن ارائه دهد .

sms-ارسال-پیامک-زنده-پیامک-آنلاین

تفاوت سرویس "ارسال پیامک زنده" با "ارسال پیامک BTS ایرانسل" :

این سرویس به تارگی بر روی شبکه همراه اول ارائه می شود .

تا کنون سرویس ارسال پیامک مبتنی بر مکان مشترکین ، برای اپراتور ایرانسل و با عنوان ارسال پیامک به BTS ارائه می شد.

البته لازم به ذکر است که سرویس ارائه شده بر روی بستر اپراتور ایرانسل ، سرویس کاملا زنده نبوده و موقعیت مکانی مشترکین را به صورت هفته ای شناسایی می نمود .

شماره های مقصد شناسایی شده ، شماره هایی نیستند که لزوماً در هنگام ارسال ، در محدوده مورد نظر ارسال کننده پیام قرار دارند. همچنین درخواست های مربوط به این سرویس از 72ساعت قبل بایستی ثبت شود.

اما سرویس یا پنل ارسال پیامک زنده ، کاملا لحظه ای به افراد حاضر پیامک ارسال می نماید .

و لذا عملاً سرویس ارسال پیامک زنده روی بستر همراه اول ، برای اولین بار این فرصت را در اختیار متقاضیان قرار می دهد تا بر اساس موقعیت مکانی مشترکین همراه اول در همان لحظه ارسال پیامک ، اقدام به ارسال پیامک نمایند.

sms-ارسال-پیامک-زنده-bts-پیامک-آنلاین

تفاوت سرویس "ارسال پیامک زنده" با سرویس "ارسال منطقه ای":

تفاوت اصلی این سرویس با سرویس ارسال منطقه ای که هم اکنون بر روی سامانه های مختلف وجود دارد در این است که در ارسال منطقه ای ، بانک شماره ای از مشترکینی که بر اساس کد پستی آدرس خود را در منطقه مذکور ثبت نموده اند تهیه شده و جهت ارسال بر روی سامانه ها قرارر داده می شود . اما زیرساخت موجود در سرویس ارسال پیامک زنده (مبتنی بر مکان / LBS) ، در لحظه ارسال و به صورت آنلاین ، لیست مشترکینن همراه اولی که در محدوده مکانی مورد نظر ارسال کننده وجود دارند را شناسایی کرده و در نتیجه ، ارسال پیامک بر اساس تعداد درخواستیی  متقاضی به شماره های شناسایی شده انجام خواهد شد.

مزایای اصلی سرویس ارسال پیامک زنده (مبتنی بر مکان / LBS):

1-     هدفمندسازی اطلاع رسانی ها و آگهی های تبلیغاتی و افزایش اثربخشی آنها و جلوگیری از ارسال پیامکهای اسپم غیرهدفمند
2-     افزایش رضایت مندی مشترکین تلفن همراه در نتیجه دریافت اطلاعات ، سرویسها و پیشنهادهای هدفمند مبنی بر موقعیت مکانی به جای دریافت پیامهای متعدد غیرهدفمند
3-     پوشش بخش وسیعی از مشترکین تلفن همراه برای انجام ارسالهای لحظه ای مبتنی بر مکان (در حال حاضر اپراتور همراه اول در مقایسه با سایر اپراتورها، بیشترین تعداد مشترک را در اختیار دارد)
4-     امکان ارسال پیامک زنده ، بر اساس موقعیت فعلی مشترکین همراه اول حاضر در یک محدوده مکانی خاص ، بدون تأخیر زمانی

نکات کلیدی:

سرویس ارسال پیامک زنده (مبتنی بر مکان)  بر روی پنل پارس گرین به کاربران ارائه می گردد.

تفاوت این سرویس با سرویسهای انبوه از جمله سرویس ارسال منطقه ای ، در هدفمند بودن آن است. لذا کاربری آن ملاحظات و محدودیت هایی از جمله ظرفیت ارسال روزانه و محتوا دارد که باید از سوی ارسال کننده پیام مورد توجه قرار گیرد.

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

 

کد BSC : -70951607613102024-1030483755-10128;