پیامک اطلاع رسانی لغو برنامه ها با توجه به شیوع ویروس کرونا

4 از 5 (3 نظر)

ارسال پیامک اطلاع رسانی لغو برنامه ها با توجه به شیوع ویروس کرونا

با شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور از جمله ایران بسیاری از همایش ها و برنامه های مدارس و موسسات از جمله موسسات آموزشی و فرهنگی لغو و یا به تاریخ دیگری موکول شده است. یکی از مهمترین دغدغه های موسسات و آموزش گاهها، اطلاع رسانی های لازم به مخاطبین خود در خصوص تاریخ برگزاری جلسات و کلاس ها می باشد. بهترین و سریع ترین روش اطلاع رسانی استفاده از پنل اس ام اس و ارسال پیامک می باشد. از آنجایی که باید در کمترین زمان ممکن اطلاع رسانی در خصوص لغو و یا تغییر تاریخ برنامه ها به مخاطبین اعلام شود، ارسال پیامک بهترین گزینه در خصوص پیامک های اطلاع رسانی می باشد.

ارسال پیامک های اطلاع رسانی

با تهیه یک پنل اس ام اس به راحتی می توانید فایل اکسل مخاطبین خود را وارد کنید و پیامک اطلاع رسانی خود را ارسال کنید. از آنجایی که در سامانه پیامک خط خدماتی عمومی جهت ارسال پیامک های اطلاع رسانی به صورت رایگان و بدون نیاز به سفته ارائه می شود، همه افراد حتی افرادی که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند. استفاده از پنل اس ام اس برای مدارس و آموزش گاه ها باعث سهولت در اطلاع رسانی و سایر موارد می شود.

با ارسال پیامک می توانید از مخاطبین خود بخواهید با عضویت در گروه ها و کانال های موسسه و آموزشگاه از اخبار لحظه ای مربوط به آموزشگاه اطلاع پیدا کنند.

قابلیت های سامانه ارسال پیامک

  •  - ارسال پیامک اطلاع رسانی به بلک لیست با خط خدماتی
  •  - ارسال پیامک های حاوی لینک
  •  - ارسال پیامک حتی در ساعات غیر اداری

ارسال-پیامک-اطلاع-رسانی-لغو-برنامه-ها

 

نمونه متن هایی که می توان جهت اطلاع رسانی از لغو برنامه و کلاس ها با توجه به شیوع بیماری کرونا به مخاطبین خود ارسال کرد جهت ایده آورده شده است:

باسلام
باتوجه به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت دانشجویان، کلیه کلاس ها و امتحانات تمامی دوره های موسسه تا آخر هفته منتهی برگزار نخواهد شد.
برگزاری و یا عدم برگزاری کلاس های هفته بعد متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

********************************************

 

با سلام با توجه به شیوع ویروس کرونا و پیامد آن تعطیلی طولانی مدارس بر آن شدیم موقتا معلمان محترم مدرسه از طریق واتساپ تدریس و تکالیف را به روز ارایه نمایند لذا خواهشمندم ضمن نصب واتساپ به گروه کلاس مورد نظر افزوده شویددرصورت داشتن واتساپ با شماره دیگر لطفا به مدیر اطلاع دهید تا شمارا در گروه عضونماید با تشکر دبستان مهدی پور

 

********************************************

 

با سلام دانشجوی گرامی از امروز تا اطلاع ثانوی به علت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کلیه ی کلاس ها کنسل میباشند.
با تشکر نت ویژن.

 

********************************************

 

با سلام
بنا به تصمیم وزارت بهداشت در راستای جلوگیری از اشاعه ویروس کرونا به اطلاع اساتید محترم می رساند که کلاس های آموزشی طبق برنامه درسی هر روزه به صورت مجازی برگزار می گردد . اساتید محترم ویس های خود را هر روزه با عنوان درسی مربوطه با شماره بندی به ایمیل دانشگاه مطهری (ره) به ارسال داشته تا در سایت برای استفاده دانشجویان قرار گیرد . با تشکر آموزش

 

********************************************

 

ولی محترم با توجه به شیوع ویروس کرونا فعلاً کلاسهای مجازی از شبکه آموزش تدریس می شود.فردا شیمی ساعت 3 مدیریت دبیرستان صافی

 

********************************************

 

با درود و مهر
به اطلاع اولیای محترم میرساند با توجه به احتمال ادامه دار بودن تعطیلات مدارس در پی شیوع بیماری کرونا، دبیرستان شهید افتخاری در نظر دارد کلاس های آموزشی مجازی خود را آغاز نماید.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607623432024-137159662-31896;