ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل

4 از 5 (3 نظر)

ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل

روزانه برای من و شما پیامک تبلیغاتی ارسال می‌شود و افراد برای معرفی کسب‌ و کارشان پیامک تبلیغاتی ارسال می‌کنند که یک روش سریع و کم هزینه برای بازاریابی و افزایش فروش است و شما هم‌ میتوانید از این روش تبلیغاتی برای جذب و نگهداری از مشتری استفاده نمایید.

اگر تاکنون این سوال در ذهن شما پیش امده است که چگونه از طریق دستگاه موبایل پیامک تبلیغاتی ارسال کنم، در این مقاله به شما توضیح می‌دهیم چگونه از طریق دستگاه موبایل پیامک انبوه بفرستید.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی به صورت انبوه و در حجم زیاد شما نیاز به یک سامانه پیامک دارید با خرید سامانه پیامکی شما قادر هستید که به صورت انبوه به شماره‌ موبایل‌های مورد نظرتان پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در اکثر شرکت‌های سامانه پیامکی بانک شماره موبایل به صورت تفکیک شده در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید به صورت هدفمند اس ام اس تبلیغاتی انبوه ارسال نمایید.

بعد از خرید پنل اس ام اس، شما با هر دستگاهی که قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشد (موبایل، تبلت، لپ تاپ و سیستم شخصی) قادر هستید از طریق مرورگر وارد حساب کاربری سامانه پیامکی شوید و پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید. برای خرید سامانه پیامکی پیشنهاد می‌کنیم مقاله راهنمای خرید سامانه پیامک را مطالعه نمایید. همچنین در صورتی که شما زمان کافی برای مدیریت سامانه پیامک را ندارید و می‌خواهید تنها یک مرتبه اس ام اس انبوه ارسال نمایید می‌توانید ارسال اس ام اس تبلیغاتی را به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پیامکی واگذار نمایید تا پیامک گروهی و انبوه شما را ارسال کنند. (می‌توانید از سرویس ارسال اس ام اس انبوه شرکت ما استفاده نمایید.)

پیشنهاد ‌می‌کنیم اگر ارسال اس ام اس انبوه را به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پیامکی واگذار کردید، بعد از ارسال پیامک تبلیغاتی، حتما گزارشات ارسال پیامک را مشاهده نمایید.

 

در این مقاله در این مورد صحبت کردیم، برای انکه بتوانید اس ام اس انبوه ارسال نمایید نیازی به نرم افزار خاصی ندارید و شما با خرید سامانه پیامک می‌توانید به صورت انبوه و گروهی اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک انبوه از طریق نرم افزار اندروید

جهت ارسال پیامک تبلیغاتی نرم افزار اندروید نوشته شده است، که می‌توانید تصاویر را در پایین این بخش ملاحضه نمایید، با خرید سامانه پیامکی اپلیکیشن اندروید به صورت رایگان برای ارسال پیامک در اختیار شما قرار می‌گیرد و میتوانید پیامک تبلیغاتی از طریق نرم افزار اندروید ارسال نمایید. و حتی امکان استفاده از سامانه پیامک از طریق مرروگر گوشی همراه به صورت ریسپانسیو نیز وجود دارد.

Send-bulk-SMS-via-mobile      ارسال-پیامک-انبوه-از-طریق-موبایل

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607621152024297608785-31828;