ارسال پیامک خودکار (تبریک تولد و یاداوری)

4.25 از 5 (4 نظر)

ارسال اس ام اس خودکار

تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید که روز تولد افراد چقدر برایشان مهم است؟ شما با راه‌اندازی یک سیستم خودکار تبریک پیامک چقدر می‌توانید مشتریانتان را خوشحال کنید؟ شاید مخاطب تصمیم بگیرد عکس پیامک شما را در استوری اینستاگرام قرار دهد و به ‌سادگی شما را به دوستانش معرفی کند.

آیا برای شما پیش‌آمده است که چک مشتری را به بانک ببرید بعد از کلی معطلی، پول در حساب مشتری نباشد؟ با اعصاب خورد با مشتری تماس می‌گیرید به شما می‌گوید که فراموش کرده‌ام و ای‌کاش دیروز یادآوری می‌کردید که پول جابجا کنم. یا شاید بخواهید برای مشتریانتان سیستم یاداوری خودکار ارسال پیامک اقساط راه‌اندازی کنید که خودکار  برای انها تاریخ پرداخت قسط به ‌صورت پیامک ارسال شود.

شاید فکر می‌کردید که راه‌اندازی چنین سیستم آسان نباشد و نیاز به‌ صرف وقت و هزینه زیاد داشته باشد، اما شما با خرید سامانه پیامک می‌توانید سیستم ارسال خودکار پیامک تبریک یا سیستم ارسال خودکار پیامک اخطاریه در تاریخ معین را فعال کنید تا پنل اس ام اس در تاریخی که شما به سامانه می‌دهید به‌صورت روزانه - هفتگی - ماهیانه - سالیانه  برای کاربر پیامک ارسال کند.

ارسال-پیامک-خودکار-تبریک-تولد

 

نحوه مدیریت سیستم ارسال خودکار پیامک

در سیستم ارسال خودکار پیامک ما سه روش را برای شما در نظر گرفته‌ایم که می‌توانید بر اساس این موارد پیامک را تنظیم نمایید تا به ‌صورت خودکار ارسال شود.

1- ارسال پیامک روزانه : در این بخش برای مواردی که ضرورت ارسال و یاد اوری روزانه دارند استفاده می شود.

2- سیستم ارسال پیامک خودکار هفتگی : در این روش می‌توانید نام برخی مشتریان و همکاران تجاری را وارد نمایید تا در ابتدای هفته به‌صورت خودکار به آن‌ها پیامک ارسال شود.

3- سیستم ارسال پیامک خودکار ماهیانه : این سیستم بیشتر برای یادآوری پرداخت اقساط کاربرد دارد که شما تمایل دارید به‌صورت خودکار یک روز قبل ( یا چند روز قبل ) به مشتری پیامک ارسال شود و موعد پرداخت بدهی را یادآوری کند.

4- سیستم ارسال پیامک خودکار سالیانه : این سیستم خودکار پیامکی برای تبریک تولد مناسب است و پیامک‌های خودکار را به‌صورت سالیانه در تاریخی که شما مشخص می‌کنید ارسال می‌کند که البته می‌توانید برای تاریخ سررسید قرارداد بیمه و… نیز استفاده نمایید

بدیهی است که شما می‌توانید از سیستم ارسال پیامک خودکار متناسب با نیاز خودتان برای امور مختلف استفاده نمایید.

 

پیامک خودکار از طرف سامانه در چه ساعتی ارسال می‌شود؟

ما در سامانه پیام کوتاه به شما این امکان را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید در بخش تبریکات/ اخطاریه‌ها زمان ارسال پیامک خودکار از طرف سامانه را مشخص کنید و بر اساس ساعتی که شما به سامانه می‌دهید پیامک شما در موعد مقرر ارسال می‌شود.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

 
کد BSC : -70951607623542024-1529835750-32208;