سامانه ارسال پیام کوتاه انبوه

4 از 5 (3 نظر)

سامانه پیامک تبلیغاتی

اگر شما بخواهید فروشتان را به سرعت افزایش دهید، یا یک اطلاعیه مهم تبلیغاتی و انتخاباتی را به سریعترین شکل ممکن اطلاع رسانی کنید بدون شک ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی یکی از گزینه های شما خواهد بود. پیامک تبلیغاتی از دیگر امکاناتی می باشد که جهت جذب مشتری و بازاریابی از طریق ارسال پیامک می باشد که توصیه می شود اولین پیامک تبلیغاتی خود را با اختصاص تخفیف در یک روز مناسبتی خاص آغاز نمایید تا شاهد بهترین بازدهی و ارتباط باشید.

 

شخصی سازی پیامک تبلیغاتی

با شخصی سازی پیامک تبلیغاتی، توجه مخاطبان خود را جلب نمایید. با کمک ویژگی های ساده در وارد نمودن نام مشترکین بصورت اختصاصی، اعتماد آن ها را بخود جلب نمایید. توجه داشته باشید در صورت رفتار یکسان با مشتریان نمی توان موجب وفاداری آن ها شد. در این راستا بایستی متن پیامک تبلیغاتی خود را نیز شخصی سازی نمایید. این کار را با توجه و شناخت نیاز ها، علایق، سن، جنس و … مشتریان خود انجام دهید. ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی اختصاصی، بصورت تکی و گروهی قابل انجام می باشد. می توانید با استفاده از امکان دسته بندی مشترکین در گروه های مختلف و ارسال پیامک مختص هر گروه، بهترین بازدهی را شاهد باشید.

پاسخ خودکار در پیامک تبلیغاتی

پیگیری پاسخ های متنی در پیام کوتاه با استفاده از اتوماسیون بازاریابی. هنگامی که پیام کوتاه فراگیر را راه اندازی می نمایید، قادر به ایجاد پیامک تبلیغاتی بصورت اتوماتیک بر اساس اقدامات و رفتار های مشترکین خواهید بود. پاسخ خودکار در پیامک تبلیغاتی یک قابلیت محسوب می شود که این امکان را فراهم می سازد تا نوعی خدمات فوری مشترکین، حتی در زمان عدم امکان پاسخگویی مستقیم، به مشتریان خود عرضه نمایید.

لغو اشتراک آسان در پیامک تبلیغاتی

با مدیریت لغو اشتراک در پیامک تبلیغاتی، به مشترکین خود حق انتخاب دهید. بعنوان مثال لغو اشتراک در تبلیغات پیام کوتاه، از طریق ارسال کلمه “OFF” از طرف مشترکین، موجب انصراف آن ها از دریافت تبلیغات خواهد شد. با این لغو اشتراک، مخاطب بصورت دستی و یا اتوماتیک به لیست انصراف دهندگان اضافه خواهد شد. توجه داشته باشید که لیست لغو اشتراک خود را همواره به روز رسانی نمایید.

 

Promotional-SMS-system

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از سامانه پیامکی عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -7095160762112202489242906-18660;