انواع روش های ارسال پیامک

4.25 از 5 (4 نظر)

ارسال-پیامک-انبوه-پیامک-تبلیغاتی


انواع روش های ارسال پیامک

ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی ابتدایی ترین راه برای ارسال پیامک در دنیای امروز است. سرعت ارسال این پیام ها بسیار بالا بوده و نوع آن ها به دقت انتخاب می شود.

برای ارسال این نوع پیام ها معمولا از ابزارهای مناسبی استفاده می گردد. سامانه های ویژه ای جهت انتشار این نوع پیام ها استفاده می شود. این سامانه ها جهت خرید پیام های تبلیغاتی بر روی گوشی های همراه نصب می گردند.

برای دریافت کلیه خدمات پارس گرین، ارایه دهنده برترین خدمات پیامکی کلیک کنید.


یکی از روش های متفاوت ارسال پیامک انتشار آن ها بر اساس کد پستی است. در این روش پیام های تبلیغاتی و اطلاع رسانی را بر اساس کد پستی افراد ارسال می کنند.

این روش نوعی هدف گذاری مدرن در ارسال پیام های مورد نظر است.

منطقه های مختلف یک شهر نیز از دیگر تقسیم بندی هایی است که برای ارسال یک پیام ویژه تبلیغاتی از آن بهره گرفته می شود.

برای مثال  پیام های مرتبط با منطقه میدان بهارستان برای افراد ساکن در آن منطقه ارسال می گردد. معمولا محله های اطراف این منطقه نیز در هدف گذاری ویژه تبلیغات نشانه گذاری شده اند. ارسال پیام در واقع یک روش تبلیغاتی پیچیده است. بر همین اساس چندین روش متفاوت برای این کار استفاده می شود.

ارسال پیامک در قالب ملی یا کشوری بر اساس یک استان مشخص یا یک شهر خاص نیز صورت می پذیرد.

برای مثال یک فروشگاه ویژه خرید ممکن است پیام های تبلیغاتی خود را برای مردم یک استان به صورت رندوم ارسال نماید. استان و شهر مورد نظر جهت ارسال پیام های دسته جمعی انتخاب می گردد. معمولا این روش جهت ارسال حجم بالایی از پیام ها در کمترین زمان انتخاب خواهد شد. با کمک این روش افراد بیشتری از پیامک های تبلیغاتی مطلع خواهند شد.

ارسال پیامک زنده یا ارسال به افرادی که در یک منطقه خاص تردد کرده اند نیز روش دیگری برای ارسال پیامکهای تنبلیغاتی است.

ارسال-پیامک-تبلیغاتی 
ارسال پیامک صوتی
یکی از جذاب ترین روش های ارسال پیامک، نمونه صوتی است. افراد نابینا با کمک این روش تبلیغاتی از آن مطلع خواهند شد. با شماره های مخصوص ارسال پیام های صوتی می توان میزان زیادی پیام های هدف دار صوتی ارسال کرد. این کار سبب رونق تبلیغات و مدرن شدن روش های آن خواهد شد.

در جامعه امروزی باید از روش های تازه جهت تبلیغات گسترده استفاده کرد. پیام های صوتی امکان کنترل گری بسیار زیادی دارند. این روش تبلیغاتی در دنیای امروز بسیار مناسب خواهد بود. بهترین راهکار برای ارسال این مدل پیامک ها، استفاده از پنل پیامک صوتی پارس گرین است.  

 

مشاوره-رایگان

 

 

کد BSC : -70951607621372024-1824527540-32372;