تبلیغات و بازاریابی برای فروش بیمه

4.4 از 5 (5 نظر)

تبلیغات و بازاریابی برای افزایش فروش بیمه

حتما شما هم می‌دانید، فروش بیمه به مشتریانی که از قبل شما را می‌شناسند و حداقل یک بار از شما بیمه خریداری کرده‌اند راحت‌تر از فروش بیمه به افرادی است که تاکنون به دفتر بیمه شما نیامده‌اند.

در این مقاله می‌خواهیم در مورد راهکارهای حفظ و نگهداری از مشتریان دفتر بیمه صحبت کنیم تا بتوانید به صورت اتوماتیک و خودکار برای فروش بیمه به افرادی که حداقل یک بار از شما بیمه خریداری کرده‌اند پیامک یاداوری تمدید قرارداد ارسال کنید و از این طریق درامد بیشتری کسب کنید.

افزایش فروش با تمدید قرارداد بیمه

بهترین راه حال برای فروش به افرادی که تاکنون از شما بیمه خریداری کرده‌اند، ارسال خودکار یاداوری برای تمدید است زمانی که مدت قرارداد بیمه مشتری شما تمام می شود به صورت خودکار برای مشتری پیامک ارسال شود و به مشتری با یک پیشنهاد جذاب پیشنهاد دهید که هرچه سریعتر قرارداد بیمه را تمدید کند، برای انجام چنین کاری فقط به یک سامانه پیامکی نیاز دارید و با خرید پنل اس ام اس برای دفتر بیمه می توانید تاریخ اتمام بیمه را بار وارد کنید تا از این پس به صورت خودکار پیامک تمدید بیمه برای این افراد ارسال شود.

ارسال خودکار پیامک اقساط به مشتری

از انجایی که شما نمایندگی دفتر بیمه هستید، شاید نتوانید در ارائه خدمات با همکارانتان مزیت رقابتی ایجاد کنید، اما شما می توانید با ارائه تسهیلات به مشتری مشتریان بیشتری را جذب نمایید، سامانه پیامکی به شما کمک می کند تا بتوانید پیامک‌های یاداوری اقساط را به صورت اتوماتیک کنید.

ارسال پیامک به شماره‌های مسدود برای دفتر بیمه

اکثر افرادی که برای دفتر بیمه قصد خرید سامانه پیامکی دارند از ارسال نشدن پیامک به شماره موبایل‌های مسدود و بلک لیست شکایت دارند از انجا که ماهیت پیامک‌های پرداخت قسط، یاداوری تمدید بیمه و… اطلاع رسانی است این پیامک‌ها را می توان با خطوط خدماتی ما ارسال نمایید تا به شماره‌های مسدود نیز ارسال شود و مشتریان شما از زمان پرداخت قسط یا زمان تمدید بیمه مطلع شوند.

 

نرم-افزار-ارسال-پیامک-زمانبندی-شده-و-خودکار

نمونه متن پیامک برای دفاتر بیمه

- اطلاع رسانی از پایان مدت زمان بیمه مشتری

مثال : مشتری گرامی ، بیمه نامه شما تا ۵ روز دیگر به اتمام خواهد رسید

- اطلاع رسانی از خدمات جدید بیمه

مثال : امکان تمدید انواع خدمات بیمه به صورت اس ام اسی فراهم شد

- آگاهی مشتریان از وضعیت بیمه خود

مثال : مشتری گرامی، بیمه شما به مدت ۳۰ روز تمدید شد. با تشکر از انتخاب شما

- ارسال پیام تبریک به مناسبت های خاص به مشتریان

مشتری گرامی : آقای پوررضا ، بیمه ایران روز تولدتان را به شما تبریک عرض می نماید

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607619072024-2052169432-31920;