تعریف پنل اس ام اس

4.25 از 5 (4 نظر)

تعریف پنل ارسال پیامک

 

پنل ارسال پیامک نرم افزاری تحت وب می باشد که به شما امکان ارسال و هم چنین دریافت پیامک متعدد و فراوان را می دهد و مدیریت پیامک های ارسالی را به وسیله اینترنت برای شما ایجاد می کند.

پنل ارسال اس ام اس نیازی به سخت افزار ندارد و شما به راحتی به وسیله نصب نرم افزار بر روی سیستم خود و استفاده از اینترنت با آن کار کنید. شما می توانید با استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه به امکانات متعددی دست پیدا کنید از جمله آن ها ارسال پیامک انبوه، دسته بندی کردن پیام ها براساس مخاطبان، ارسال اس ام اس براساس کدپستی و یا ارسال بر اساس منطقه و مکان مورد نظر وغیره دسترسی داشته باشید. این شکل از ارسال پیام کوتاه باعث شده که افرادی زیادی تمایل داشته باشند از آن استفاده کنند بسیاری از شرکت ها، کارخانه ها، سازمان ها و ادارات از سامانه ارسال پیام کوتاه استفاده می کنند و تقریبا جز ضروری هر یک از این بخش ها شده است. بهره گیری از پنل ارسال پیام کوتاه سبب شده است که بدون انجام هزینه های زیاد و چاپ و یا تماس های تلفنی بتوانید مخاطب خود را تحت تاثیر قرار داده از اخبار، اطلاعیه و تبلیغات خود افراد زیادی را با خبر سازید.

پنل ارسال پیامک نیاز به سخت افزار خاصی ندارد و تحت وب عمل می کند و با نصب یک نرم افزار و با استفاده از اینترنت به شکل یک پنل کاربری امکانات مختلف پیامکی را در اختیار شما قرار می دهد. در صورتی که مودم های جی اس ام دارای سخت افزار بوده و نیاز به یک سیم کارت مجزا دارند. استفاده از پنل اس ام اس دارای سرعت بیشتری بوده و در بازه زمانی کمتری می توانید به تعداد افراد بیشتری پیامک ارسال کنید و قابلیت بسیار بالاتری نسبت به مودم های جی اس ام دارند.

bulk-sms-پیامک-تبلیغاتی-تاثیر-گذار

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از پنل اس ام اس عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -709516076190620241277348836-18180;