زمان استفاده از پیامک برای نظر سنجی

4.2 از 5 (5 نظر)

در چه مواقعی از اس ام اس برای نظر سنجی استفاده کنیم

در دنیای مشتری محور امروز ضروری است که مشاغل درک خوبی از عادات مصرف کننده ، خواسته ها و نیازهای آنان داشته باشند تا از رقبای خود عقب نمانند و ارائه خدمات خود را بهبود بخشند. یکی از موثرترین راهها برای به دست آوردن این بینش ، انجام نظرسنجی ها است.

نظر سنجی ها به مشاغل این امکان را می دهد تا از ترجیحات و انتظارات مشتریان خود دید بهتری کسب کنند و محصولات و راهکارهای شغلی مناسب خود را توسعه دهند. با این حال ، یکی از بزرگترین چالش هایی که هنگام انجام نظرسنجی با آن روبرو هستید ، جلب مشتری برای تکمیل آنها است.

مشتریان واقعاً نمی خواهند وقت خود را برای پر کردن پرسشنامه های طولانی در فروشگاه بگذرانند، آن هم زمانی که مشغول خرید هستند . همچنین آن ها تمایلی ندارند هنگامی که می توانند زمان خود را در سایت های بیشتری بگذرانند برای شرکت در نظر سنجی یک سایت وقت صرف کنند.

بنابراین ، چگونه می توان نظر مشتری ها را برای تکمیل نظرسنجی ها جلب کرد ؟ اگر فقط یک راه وجود داشته باشد که مشتریان بتوانند بازخورد سریعی را از طریق یک پلتفرم مشهور و قابل اعتماد ارسال کنند. خب ،آن راه اس ام اس است .

نظرسنجی های پیام کوتاه نحوه دستیابی به بازخورد و داده ها را کاملاً تغییر داده است. دیگر روزهای پر کردن پرسشنامه های خسته کننده و تماسهای تلفنی طولانی گذشته است . پیامک اجازه می دهد تا دریافت بازخورد فوری مشتری از طریق یک پلت فرم کارآمد و آشنا باشد. در زیر چند مثال آورده ایم که چگونه و چرا می توانید نظر سنجی های خود را از طریق پیام کوتاه ارسال کنید:

Buy-SMS-panel

 - نظرسنجی پیامکی برای تحقیقات بازار

چه شما یک کارآفرین باشید که نیازهای بازار هدف خود را مورد کاوش قرار داده چه به عنوان بخش فروش یک شرکت به دنبال معرفی یک محصول جدید هستید ، نظر سنجی های پیامکی به شما امکان می دهد اطلاعات مهم را مستقیماً از مشتریان دریافت کنید.

دریافت پاسخ فوری به سؤالات کوتاه و ساده یکی از موثرترین راهها برای آشنایی با بازار هدف و اطمینان از ارتباط و بازاریابی مناسب با مخاطبان است.

 - نظرسنجی پیامکی برای رضایت مشتری

به دست آوردن بازخورد از مشتریان در مورد یک محصول یا خدمات خاص بسیار ارزشمند است و این اجازه را می دهد تا کسب و کارها ارزیابی کنند که چه چیزی کار می کند یا زیاد مورد استقبال نیست و سپس تغییرات لازم را انجام می دهند. نظرسنجی پیامکی برای مشتریان وفادار ارسال و از آنها خواسته می شود کالای خاصی را ارزیابی کنند یا بازخورد خود را درباره آنچه می خواهند بهبود ببخشند، ارائه دهند.

از مشتریان خواسته می شود خدمات به مشتری را در تعامل اخیر فروشگاهی ارزیابی کنند و یا می توان از آنها درباره افکار و نظرات خود در مورد عرضه محصول جدید استفاده کرد.

 - نظرسنجی پیامکی برای رویداد

هنگام برنامه ریزی یک رویداد ، یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از رضایت شرکت کنندگان ، درخواست درج نظرات خود قبل از رویداد است. سؤالاتی مانند ، چه کسی فکر می کند باید در این رویداد صحبت کند یا پیشنهاد غذایی شما چیست؟
همچنین می توانید نظرسنجی پیامکی پس از این رویداد برای شرکت کنندگان ارسال کنید تا در مورد چگونگی بهبود رویداد بعدی اطلاعاتی کسب کنید. این نظرسنجی ها می توانند سؤالاتی از قبیل:
• به نظر شما ۳ موردی که برای پیشرفت رویداد بعدی مد نظر دارید چیست ؟
• آیا سال آینده دوباره شرکت می کنید؟
• بحث مورد علاقه شما چیست؟
• بین ۱ – ۱۰ ، محل برگزاری را چگونه ارزیابی می کنید؟

 - نظر سنجی پیامکی برای مدیریت منابع انسانی

همه ما می دانیم که کارکنان قلب هر کسب وکاری هستند. برای اطمینان از موفقیت شما در کسب و کار ، باید اطمینان حاصل کنید که کارمندان شما در محیط کار خوشحال هستند.

به عنوان مثال ، می توان نظرسنجی پیامکی را برای کارمندان ارسال کرد و از آنها پرسید که آیا آنها ترجیح می دهند تعامل بیشتری با کارکنان داشته باشند؟ یا از فرصت خود برای رشد در شرکت راضی هستند؟ از سیستم جدیدی که اجرا شده راضی هستند یا خیر؟ ، خوشحال هستند یا نه. نتایج نظرسنجی همچنین می تواند در مواردی که کارمندان ملزم به پاسخگویی به سوالات شخصی هستند ، ناشناس نگه داشته شود.

 


 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از ابزار نظرسنجی و مسابقه عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607619532024839567978-18232;