سامانه پیامک برای استارتاپ ها

4.25 از 5 (4 نظر)

سامانه پیامک برای استارتاپ ها

استارتاپ ها شرکت های نوپایی هستند بنابراین برای توسعه استارتاپ خود برای تبدیل شدن به یک بیزینس قدرتمند نیازمند تبلیغات هستید ما سامانه پیامک ویژه استارتاپ ها را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید با ارسال پیامک تبلیغاتی استارتاپ خود را توسعه دهید.

با خرید پنل اس ام اس بانک شماره موبایل های سراسر کشور به تفکیک استان، شهر، پیش شماره، بانک شماره موبایل مشاغل، بانک شماره موبایل به تفکیک کد پستی، بانک شماره موبایل به تفکیک سن و جنسیت و… در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.

خبر خوب آن است که در سامانه پیام کوتاه امکان ارسال پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست وجود دارد و شما به آسانی می توانید از طریق سامانه پیامکیبه شماره های مسدود و بلک لیست پیامک ارسال کنید.

اگر برای استارتاپ خود اپلیکیشن یا سایت راه اندازی کرده اید سامانه پیام کوتاه خط خدماتی اشتراکی را برای ارسال پیامک اطلاع رسانی به شماره های مسدود و بلک لیست با سرعت بالا و در کمتر از 3 ثانیه در اختیار شما قرار می دهد همچنین برای سایت های وردپرسی افزونه digits که برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل است به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید شماره موبایل کاربرانتان را احراز هویت کرده و کاربران شما بتواند به سرعت در سایت شما ثبت نام کنند.

در صورتی که هدف شما ارسال پیامک تبلیغاتی است، همچنین می توانید از اپلیکیشن ارسال در سامانه پیامک استفاده کنید و از طریق اپلکیشن اندروید با لمس صفحه موبایل خود پیامک تبلیغاتی را ارسال کنید.

SMS-system-for-startups-

 

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607621572024-585331636-32196;