کاربرد پنل اس ام اس در مجتمع مسکونی

4 از 5 (3 نظر)

سامانه پیامک برای مجتمع های مسکونی (مدیریت ساختمان)

امروزه با رشد جمعیت و ساخت برج ها و مجتمع های مسکونی چند طبقه ای اداره ساختمان نیازمند به اداره کامل با مدیریت و هیئت مدیره دارد. به طور معمول رسیدگی به تمامی موارد بر عهده مدیریت ساختمان می باشد.

به طور مثال ساکنین مجتمع را از اخبارهای مربوط به ساختمان مطلع کند و هزینه مشاع را محاسبه و هر ماه هزینه های محاسبه شده را از ساکنین دریافت نماید.

اطلاع رسانی به صورت حضوری یا تلفنی بسیار سخت و زمانبر می باشد و بهترین راه استفاده از پنل پیامک برای ارسال پیامک گروهی است تا بتوانید به صورت یکباره با استفاده از ارسال پیامک گروهی یا با استفاده از ارسال پیام صوتی، تمامی اهالی ساختمان را آگاه نمایید.

Automatically-reply-to-received-SMS

 

مجهز کردن نرم افزار مدیریت ساختمان به پیامک

اگر از نرم افزارهای مدیریت ساختمان استفاده می کنید، سامانه پیامک با نرم افزارهای مدیریت ساختمان و مجتمع مسکونی هماهنگ بوده و شما می توانید نرم افزار مدیریت ساختمان را به سامانه پیامک متصل کنید تا پیامک ها به صورت اتوماتیک و خودکار به اهالی ساختمان ارسال شود.

سامانه پیام کوتاه با نرم افزارهای محبوب مدیریت برج و مدیریت ساختمان مانند کاشانه، سرمایه، رایبد، سما، کمک پلاس، چاردیواری، آسان، ترازنگار، سازه یار، سیلوانا، سامون، آرکا، سازه یار، آپارتمانا، شارژمان، شارژبوک، برجانا و… سازگار است که شما می توانید نرم افزار مدیریت ساختمان خود را به پیامک مجهز کرده تا پیامک های اطلاع رسانی شما با خط خدماتی حتی به شماره موبایل های مسدود و بلک لیست نیز ارسال شود.

سامانه پیام کوتاه به شما کمک می کند تا کلیه اطلاع رسانی ها را از طریق ارسال پیام کوتاه به ساکنین انجام داده و علاوه بر صرفه جویی در زمان، از اطلاع رسانی به ساکنین در هر مکانی که هستند، مطمئن شوند.

با استفاده از ماژول دفترچه تلفن پنل اس ام اس می توانید شماره موبایل اهالی ساختمان را در نرم افزار سامانه پیامکی ذخیره کنید تا هر زمانی که بخواهید در کوتاه ترین زمان ممکن پیامک خود را برای اهالی ساختمان ارسال نمایید.

 

کاربرد پنل اس ام اس برای مدیریت ساختمان و برج

  •  - استفاده از پیامک دراطلاع رسانی به افراد ساکن در مجتمع در رابطه با اخبار های ساختمان
  •  - استفاده از پیامک در محاسبه هزینه های مشاع و ارسال آن برای ساکنین
  •  - استفاده از پیامک در ایجاد طرح نظر سنجی از ساکنان مجتمع و دریافت پیشنهادات و انتقادات آن ها
  •  - استفاده از پیامک در یادآوری کردن جلسات مجتمع به ساکنین آن
  •  - استفاده از پیامک در ارسال هزینه شارژ و آبونماه برای ساکنین

 

شما می توانید در نرم افزار سامانه پیامک شماره موبایل اهالی ساختمان را ذخیره کرده و از طریق ماژول دفترچه تلفن در مواقع لزوم برای تمامی اهالی ساختمان پیامک گروهی ارسال نمایید.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

 
کد BSC : -70951607623572024-370994715-32212;