سامانه پیامک روشی مدرن جهت تبلیغات

4.25 از 5 (4 نظر)

روش مدرن تبلیغات >> سامانه پیامک

سامانه پیامکی، در دنیای امروز تبلیغات و بازاریابی یکی از راه های موثر فروش و ارائه خدمات می باشد در این بین شیوه های متفاوت تبلیغات باعث ترغیب بیشتر مشتری به سمت محصول هدف خواهد شد.

تبلیغات به عنوان مکان جلب توجه مشتری به موردی خاص از روش آگهی های متقبل هزینه شده جهت یافتن علاقه و میل به خرید و یا تعریف و ترویج کالا می باشد. بنابراین تبلیغات به نوعی ارتباط از طریق رسانه های جمعی است و پنل اس ام اس یکی از بهترین نمونه های کم هزینه و با قابلیت دسترسی افراد زیادی از جامعه مورد نظر جهت تبلیغ می باشد. تبلیغات نوعی ارتباط دو طرفه است وقتی اس ام اسی ارسال می گردد، مخاطب باید به روشنی و بدون ابهام منظور و مفهوم پیام را دریافت کند. باید بدانید هر دریافت کننده می تواند مفهوم تبلیغات را به نحوه دلخواه خود تعبیر نماید بنابراین ایجاد اس ام اس با محتوا و نگارش درست یکی از ملزومات پیامک تبلیغاتی می باشد. بازدهی بالا و مقدار هزینه کم از جمله امتیازات پنل های ارسال پیامک می باشد.

 - استفاده از پنل پیامک

طبق آمار صورت گرفته امکان خواندن پیام تبلیغاتی چناچه به شکل هدفمند و با شناخت مشتری صورت گیرد 97% می باشد و در اولین مواجه با تبلیغ خوانده می شود بنابراین دارای بازدهی بالایی نیز می باشد. پیامک تبلیغاتی دارای قدرت اثر گذاری زیادی می باشد و به میزان بالایی در ذهن گیرنده، نقش بسته و یادآوری می شود و در صورتی که دارای جذابیت موضوعی و پیامی باشد توسط گیرنده به صورت تصاعدی تبلیغ شده و همین کار نیز باعث افزایش بازدهی می گردد. ارسال پیامک تبلیغاتی به شکل انبوه با توجه به این که در زمان کوتاهی انجام می شود دارای صرفه است یعنی در زمان بسیار کوتاهی می توانید به شکل انبوه به افرادی زیادی از مشتریان خود دسترسی داشته باشید و در بسیاری از پنل ها از تخفیف و یا بسته های رایگان ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده کنید که این نیز یکی دیگر از مزایای پنل های پیامکی جهت تبلیغات گسترده می باشد.

Automatically-reply-to-received-SMS

شیوه های گوناگون ارسال :

ارسال پیامک هوشمند: بارگذاری فایل حاوی شماره های مقصد در قالب فایل متن .txt برای ارسال انبوه پیامک / اس ام اس

ارسال نظیر به نظیر: ارسال متن های مختلف به مخاطبین مختلف در زمان های گوناگون تنها از طریق بارگذاری فایل اکسل

ارسال منطقه ای: ارسال به مناطق مختلف تهران به تفکیک کدپستی و ناحیه

ارسال حومه: ارسال پیامک به حومه تهران و استان البرز

ارسال اصناف: ارسال پیامک به مخاطبین به تفکیک زمینه شغلی آنها

ارسال به ایرانسل: ارسال پیامک به تفکیک مناطق ، پیش شماره ها و جنسیت به دارندگان خطوط ایرانسل

ارسال در آینده: ارسال زمانبندی شده برای انجام ارسال ها در زمان معینی در آینده ( قابل استفاده در ارسال های ساده ، پیشرفته و انبوه )

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از سامانه پیامکی عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -709516076230620241819764504-18144;