شغل دوم اینترنتی با سرمایه اولیه کم

4 از 5 (3 نظر)

شغل دوم اینترنتی با سرمایه اولیه کم (تخصص مورد نیاز: بازاریابی)

بعد از بحران کرونا در جهان راه اندازی کسب و کار اینترنتی به شدت رشد کرد و افراد علاقمند به راه اندازی کسب و کار اینترنتی شدند در این مقاله می خواهیم یک راهکار کسب برای راه اندازی شغل دوم اینترنتی که نیاز به سرمایه اولیه زیادی ندارد و می توانید در کنار شغل اول خود کسب درامد کنید را به شما معرفی می کنیم.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل به شما اجازه میدهد به صورت پاره وقت به این کار را انجام دهید، وقت کمی از شما میگیرد و برای شروع نیازی به سرمایه گذاری آنچنانی ندارید و حتی می توانید در طول روز این شغل دوم اینترنتی را به صورت موازی با کار فعلی انجام دهید.

 

شغل-دوم-اینترنتی-با-سرمایه-اولیه-کم

کسب درامد اینترنتی از طریق نمایندگی سامانه پیامک

در این صفحه در مورد کسب درامد اینترنتی از طریق نمایندگی پنل اس ام اس صحبت می کنیم، اجازه دهید همین ابتدای خیالتان را راحت کنم، تنها تخصص مورد نیاز در این شغل بازاریابی و مهارت متقاعد سازی مشتری برای خرید محصول شما است، در نمایندگی سامانه پیامک اقدامات برنامه نویسی، قرارداد ارسال پیامک با اپراتور، آپدیت نرم افزار و… از سمت شرکت پارس گرین انجام می‌شود.

اگر تاکنون واژه پنل اس ام اس را نشنیده‌اید و می‌خواهید درمورد محصولی که قرار است به مشتری بفروشید اطلاعات بیشتری داشته باشید پیشنهاد می کنیم مقاله ” سامانه پیامک چیست را مطالعه نمایید؛ تا در مورد نرم افزار سامانه پیامک اطلاعات بیشتری داشته باشید و بتوانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید از نمایندگی پنل پیامک به عنوان شغل دوم استفاده کنید یا نه.

بعد از اخذ نمایندگی سامانه پیام کوتاه حالا کار شما برای کسب درامد از طریق شغل دوم آغاز می شود و می بایست دیگران را برای استفاده از سامانه پیامک برای ارسال پیامک تبلیغاتی و ارسال پیامک اطلاع رسانی متقاعد کنید، نیاز مشتری را بشناسید و به او نشان دهید که خرید سامانه پیامک از شما می تواند مشکلش را برطرف کند. شما می توانید به دو صورت مشتری جذب کنید.

 - روش کسب درامد غیراینترنتی

با مراجعه به فروشگاه ها، مدارس، دانشگاه‌ها دفاتر بیمه، رستوران ها، دفاتر فروش بلیط هوایما و اژانس های مسافرتی، شرکت های تبلیغاتی و… را متقاعد کنید که برای ارسال پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی به مشتریان از شما یک سامانه پیامک خریداری کنند و برای ارسال پیامک استفاده کنند.

 - روش کسب درامد اینترنتی

اگر بلاگر و دست به کیبورد هستید و با اصول SEO آشنا هستید می توانید با تولید محتوا و قراردادن مطالب در سایتتان افراد را متقاعد کنید که برای رفع مشکلشان از سامانه پیامک شما استفاده کنند.

 

چگونه پول در بیاوریم؟

کاری که باید انجام دهید، بازاریابی برای فروش پنل اس ام اس است و با اداره ها، افراد، شرکت‌ها و… صحبت کنید تا بتوانید به این افراد پنل اس ام اس بفروشید، پنل اس ام اس ماژول‌ها و امکانات خیلی زیادی دارد و متاسفانه خیلی از افراد از این قابلیت ها آگاه نیستید و اگر شما به انها بگویید پنل اس ام اس چگونه مشکلشان را برطرف می‌کند خیلی افراد به آسانی از شما پنل اس ام اس خریداری می‌کنند.

چگونه دیگران را متقاعد کنم؟

ساده ترین کاری که میتوان با پنل های اس ام اس انجام داد، تشکر از مشتری بعد از خرید است، در سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس هم به صورت دستی و هم با استفاده از قابلیت ارسال خودکار پیامک از طریق وب سرویس این مورد به سادگی قابل انجام است.

سیستم نوبت دهی پیامک در مطب پزشکان می تواند بسیار کاربری باشد،، ارسال پیامک خودکار لینک شبکه‌های اجتماعی، کارت ویزیت الکترونیکی و…

قابلیت بسیار زیادی در پنل های اس ام اس وجود دارد که مشکلات خیلی از افراد را حل میکند ولی افراد نمی دانند چگونه پنل اس ام اس مشکل انها را برطرف میکند. کار شما پیدا کردن افرادی است پنل اس ام اس میتواند مشکلشان را حل کند،.

 

درامد شغل دوم اینترنتی با نمایندگی سامانه پیامک

در کنار درامد حاصل از فروش پنل اس ام اس، تا زمانی که مشتری شما از سامانه پیامک برای ارسال پیامک استفاده کند، شما درامد مادام العمر هم دارید و بابت خرید شارژ به شما پورسانت داده می شود.

بنابراین زمانی که به مشتری پنل اس ام اس می فروشید، درامد شما مانند کسب و کارهای فیزیکی تمام نمی شود و چشم درامد جدیدی برایتان بوجود می اید، زیرا مشتریان شما برای ارسال پیامک انبوه یا ارسال پیامک هایی که از طریق سایت و نرم افزار انجام می شود باید پنل اس ام اس را شارژ کنند.

در کنار تمامی درامدهای هیجان انگیز مجازی و غیرفیزیکی، اگر دفتر تبلیغاتی و بازاریابی داشته باشید، میتوانید بابت ارسال پیامک های انبوه و تبلیغ برای مشتریان درامد قابل توجهی داشته باشید

1-فروش پنل پیامک

مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش 30 پنل در ماه در حدود 3 میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

2-پیامک‌های ارسالی

تعداد ارسالی‌های شما با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما در روز 50 هزار پیامک ارسال کنند و هر پیامک 2 تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد روزانۀ شما از این طریق 100 هزار تومان خواهد بود. که درماه بیشتر از 3 میلیون تومان از پیامک های ارسال شده درامد خواهید داشت.

3-فروش خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش 5 خط با سود متوسط 10 تومان در روز سود ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی به 300 هزار تومان خواهد رسید.

4- فروش سامانه نمایندگی

شما نیز می‌توانید اقدام به فروش نمایندگی سامانه پیامک نمایید و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود فروش نمایندگی پنل اس ام اس، از طریق شارژ خریداری شده نماینده شما و کاربران نماینده نیز درامد خواهید داشت.

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 
کد BSC : -709516076213720241574376699-31936;