متن پیام تبریک به کاندیدهای منتخب شورای شهر

3.8 از 5 (5 نظر)

ارسال پیامک تبریک به کاندیدهای منتخب شورای شهر / روستا

سامانه پیامک و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی جایگاه ویژه ای در میان کاندیدا برای تبلیغات انتخاباتی داشته است و همواره کاندیدا برای تبلیغات انتخاباتی از پنل پیامک برای ارسال پیامک انبوه و ارسال پیام صوتی به خصوص در زمان تبلیغات برای انتخابات استفاده می کنند و پیامک راهکار ثابت تبلیغات برای انتخابات است. ما در سامانه پیام کوتاه پارس گرین برای کاندیدای انتخابات امکان ارسال و دریافت پیامک با قدرت و سرعت بالا را فراهم کرده‌ایم تا کاندیدای محترم بتوانند از حداکثر توان تبلیغاتی پیامک برای بازاریابی پیامکی استفاده کنند. اگر قصد دارید در مورد ارسال پیامک انبوه برای تبلیغات در انتخابات اطلاعات بیشتری داشته باشید مقاله، ارسال پیامک انبوه را مطالعه نمایید.

متن-پیام-تبریک-به-کاندیدهای-منتخب-شورای-شهر

 

در ادامه این صفحه متن های تبریک برای کاندیدای منتخب شهر و روستا را مطالعه نمایید.

متن پیام تبریک به کاندیدهای منتخب شورای شهر/روستا

برادر گرامی جناب آقای/سرکار خانم …………………………………………..

سلام علیکم

موفقیت جنابعالی بعنوان منتخب مردم شریف شهر…………………… در انتخابات شورای شهر  را تبریک گفته وبرایتان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت دارم.

بی تردید خدمتگزاری به همشریان عزیز فرصت مغتنمی است که امیدوارم  با نگاه مدبرانه، هم مشمول لطف حق تعالی قرار گیرید و هم اسباب رضایت خاطر آحاد مردم عزیز را فراهم سازید که آنچه باعث سرافرازی و سربلندی است خرسندی مخلوق و خشنودی خالق است.

*******************************************

جناب آقای / سرکار خانم………………………….

با سلام و ادای احترام

29اردیبهشت 96 با خلق حماسه حضور گسترده و مثال زدني مردم فهيم شهر…………… در پاي صندوق هاي رأي به روزي ماندگار در تاريخ اين سرزمين تبديل شد. ايرانيان سرافراز و حماسه ساز در اين روز با لبيک به نداي مقام معظم رهبري با حضور پرشور در پاي صندوق‌هاي رأي و انتخاب نمايندگان شورای شهر/روستا گامي محکم و استوار در تعيين سرنوشت خود برداشتند.

روسفيدي ملت بزرگ ما در اين انتخابات نعمتي است که سپاس بي کران مي طلبد. لذا با خضوع و خشوع شاکر و سپاسگزار نعمت هاي او بوده و ان شاء الله خواهيم بود.

حال که سرمايه اعتماد مردم که به حق يک امانت الهي است بر دوش شما قرار گرفته است، ضمن تبریک صميمانه، از درگاه خداوند متعال سلامتي و موفقيت شما را در راه دشواري که در پيش داريد آرزومندیم و از خداوند متعال توفيق روز افزون شما را خواستاریم.

ارادتمند شما………………………..

*******************************************

جناب آقای /سرکار خانم………………………….

سلام عليكم

بدينوسيله انتخاب شايسته و ارزشمند شما را به سمت عضو شورای شهر / روستا …………. تبريك و تهنيت عرض نموده، برايتان از ايزد منان توفيق خدمت روزافزون به مردم و نظام مقدس جمهوري اسلامي را آرزومنديم.

بدون شك رمز موفقيت منتخبين ملت در پيشگاه مردم و انقلاب، استقامت و پايداري بر اصول و ارزش­هاي مقدس انقلاب اسلامي و شهيدان والامقام و تحقق آرمان‌هاي آنها است.

ارادتمند شما………………………….

*******************************************

بسمه تعالی

استاد فرهیخته و گرامی جناب آقای /سرکارخانم ………………………

بدینوسیله انتخاب بجا وشایسته حضرتعالی را توسط مردم شریف شهر/روستا……………. به سمت عضوشورای شهر صمیمانه تبریک عرض می نماییم. امید است در سایه رهنمودهای مقام عظمای ولایت همواره درخدمت به امت اسلامی و میهن عزیز موفق باشید.

ارادتمندشما………………………

*******************************************

ضمن سلام به جناب آقای/سرکارخانم…………………..

این پیروزی بس عظیم را به شما بزرگوار تبریک و تهنیت عرض می نمایم امید وارم در پناه حق پیروز و مستدام باشید . ارداتمند شما……………………

*******************************************

سلام علیکم

موفقیت جنابعالی بعنوان منتخب اعضای شورای شهر/روستا در انتخابات شورای شهر/ روستا اسلامی را تبریک گفته وبرایتان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت دارم.

امید است درسایه رهنمودهای مقام عظمای ولایت همواره درخدمت به امت اسلامی و میهن عزیز

موفق باشید. ارادتمند شما……………..

*******************************************

امید است جناب اقای/سرکار خانم …………….. با عنایت به ظرفیت ها و پتانسیل مذهبی و فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی و بویژه نیروی انسانی فریخته و نخبه که با تحصیلات عالی دانشگاهی و حوذه در شهرستان ……………..وجود دارد برای اهداف بلند خود که همان خدمت صادقانه به مردم شهر می باشد استفاده نماید. ان شااله.

*******************************************

از صمیم قلب انتخاب شایسته حضرتعالی را تبریک عرض می کنیم و امیدواریم با تلاش مجدانه خویش،پاسخی در خور به اعتماد مردم فرهیخته شهر/روستا……… بدهید.

پایدار و پر توان باشید.

*******************************************

جناب آقای/سرکار خانم…………..

سلام علیکم

بنده هم به نوبه خود این پیروزی را خدمت جنابعالی و همشهریان عزیز تبریک عرض نموده و موفقیت جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.ارادتمند شما………..

*******************************************

جناب آقای /سرکار خانم ……………..

به واقع در بین کاندادهای شورای شهر/روستا، شما یکی از بهترین ها بودید که به حق خود رسیدید…!

بابت پیروزی تان به شما تبریک میگم و امیدوارم سربلند و جاوید باشید.ارادتمند شما………………..

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -709516076195520241434236219-31844;