ضریب نفود بالای پیامک تبلیغاتی

4.25 از 5 (4 نظر)

نفوذ بالای اس م اس در انجام تبلیغات

 

امروزه تبلیغات از طریق تلفن همراه یا همان اس ام اس تبلیغاتی، به دلیل ضریب نفوذ بالا در میان مردم، به عنوان یک رسانه پرطرفدار در عرصه تبلیغات معرفی شده است. به شکلی که در بین تبلیغات های دیگر مانند بنر و بروشور، پیام های تبلیغاتی تلویزیونی، پوستر وغیره، پیامک تبلیغاتی بیشترین تاثیرگذاری را به دلیل همه گیر بودن دارد. طبق تحقیقات در سال 1390، ضریب نفوذ پیامک تبلیغاتی در کشور با وجود 52 میلیون خط اعتباری و دائمی موبایل حدود 73% گزارش شده است. طی هشت ماه اول سال 1390 مقدار 7میلیارد پیامک توسط این مقدار خط مبادله شده است و آمار نشان دهنده توان بسیار بالای این رسانه ارتباطی در بخش تبلیغات بازرگانی می باشد. میزان در آمد دنیا در سال 2015 ناشی از پیامک تبلیغاتی چیزی در حدود 20.5 میلیارد دلار است که نشان دهنده بازار بسیار خوب و جهانی این روش است. که طی گزارش گارتنر در سال 2011 در مورد مقدار درآمد ناشی از ارسال پیامک تبلیغاتی به تفکیک چند بخش بزرگ از دنیا می توان به : آمریکای شمالی با مقدار 5791 میلیون دلار، اروپای غربی با مقدار 5131 میلیون دلار، آسیا با مقدار6925 میلیون دلار، باقی جهان با مقدار 2761 میلیون دلار می توان اشاره نمود.

High-penetration-of-SMS-in-advertising

 

روشی راحت تر و آسان تر از ارسال پیامک وجود ندارد. استفاده از پیامک تبلیغاتی جهت بازاریابی به شکل یک جا و انبوه صورت می گیرد و باعث می گردد افراد زیادی همزمان با محصولات و خدمات ما آشنا گردند و در عرض زمان بسیار کوتاه چند ثانیه ای این ارسال انجام خواهد شد و تبلیغ شما توسط افراد زیادی در همان زمان یا تقریبا در 3 ثانیه اول ارسال، خوانده خواهد شد. در روش ارسال پیامک جهت تبلیغ امکان اصلاح و بازنگری وجود دارد در صورتی که در دیگر تبلیغات نوشتاری چاپی، اصلاح آن بسیار سخت می باشد و در بعضی مواقع ناممکن است در نظر بگیرید که شما در تبلیغ خود آدرس یا شماره تماس را اشتباه درج کرده اید به راحتی با اصلاحیه پیامک دوم می توانید همه افرادی که آن پیام را خواننده اند آگاه کنید در صورتی که اگر اطلاعیه و آگهی شما به شکل بروشور یا تیزر باشد باید متحمل هزینه زیادی شده و عملا تبلیغ محصول و خدمات خود را با یک اشتباه از دست داده اید.

اثر بخشی فعالیت تبلیغاتی و ضریب نفود بالای پیامک تبلیغاتی

با توجه به مستندات جمع آوری شده طی سال های اخیر و با توجه به روند گسترش و هم چنین تمایل بسیاری از شرکت ها تولیدی، خدماتی و رفاهی به تبلیغات به عنوان بخش اصلی در بازاریابی و هم چنین با افزایش تعداد اندازه شرکت های تبلیغاتی در سال های اخیر در ایران می توان گفت سرمایه زیادی جذب صنعت تبلیغات شده است. به شکلی که موسسات و شرکت ها سالیانه مقدار هزینه بسیار بالایی در حدود ده ها میلیارد ریال از منابع خود را صرف تبلیغات محصولات و خدمات خود می نمایند. و در این بین شرکت ها در مورد اثرگذاری بخش بازاریابی به خصوص پیامک تبلیغاتی به قطعیت رسیده اند و بیشترین تلاش تبلیغاتی خود را معطوف به این بخش یعنی استفاده از پیامک تبلیغاتی جهت بازاریابی می کنند.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از سامانه پیامکی عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607619002024-2122872164-18128;