نکات مهم متن اس ام اس تبلیغاتی مفید

4 از 5 (3 نظر)

نکات مهم متن پیامک تبلیغاتی مفید

فرقی ندارد که از چه روش تبلیغاتی استفاده می کنید، قرار دادن شماره یا یک آدرس برای تماس مخاطبان با شما امری کاملا ضروری است. اگر شما تخفیف یا پیشنهادی را به صورت گسترده تبلیغ کنید اما فراموش کنید که آدرس تماسی از خود به جای بگذارید، مطمئنا بازاریابی و تبلیغاتتان نتیجه بخش نخواهند بود. تبلیغاتی که بدون قرار دادن Call To Action صورت گیرند، هیچ تاثیری بر روی تجارت شما نخواهند داشت و تنها زمان و سرمایه شما را هدر می دهند. بنابراین همواره دقت کنید در تبلیغات، آدرس یا شماره ای را جهت ارتباط مشتریان با خود قرار دهید.

Assign-free-sms-panel

 

برای مثال، هزاران رستوران و فست فود مختلف با پنل اس ام اس پارس گرین همکاری می کنند و تقریبا می توان گفت که از هر ۱۰ رستوران، ۷ رستوران به موفقیت دست می یابند. اما هر چند وقت یکبار مشتریان با ما تماس گرفته و از نتایج تبلیغات برای رستوران ابراز نارضایتی می کنند. خب، به همین دلیل ما کنجکاو شدیم که دلیل این نارضایتی ها را بدانیم. پس از مدتی تحقیقات متوجه شدیم این افراد، شماره یا آدرسی را جهت تماس مشتریان در تبلیغات خود قرار نمی دهند.

اگر فراموش کنید که آدرس تماس خود را در پیامک تان قرار دهید، مطمئن باشید نتیجه ی دلخواهتان را دریافت نخواهید کرد. زیرا مشتریانتان فکر می کنند که شما بدون هیچ هدفی اقدام به ارسال پیامک کرده اید. این کار اعتبار کمپین تبلیغاتی شما را زیر سوال خواهد برد و از آن به بعد هیچ کدام از اعضای خبرنامه پیامکی تان به شما توجه نخواهند کرد. به یاد داشته باشید، تنها عبارت بالا برای تغییر مسیر این جریان کافیست. اما باید بدانید که حتما پیشنهاد یا تخفیف شگفت انگیزی برای اعضای خبرنامه پیامکی تان ارسال کنید. ارسال نکردن پیشنهادات شگفت انگیز، همۀ اهداف بازاریابی پیامکی را از بین خواهد برد.

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی شرکت می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607623472024-2039448417-31988;