نکات کلیدی در تضمین موفقیت sms

4 از 5 (3 نظر)

نکات کلیدی در تضمین موفقیت ارسال اس ام اس

مطالعات مختلف نشان می دهند که افراد به پیام های ارسال شده به گوشی تلفن همراهشان واکنش نشان می دهند. برخی از عوامل کلیدی مطالعه عبارتند از:

 مشتریان 20 تا 30 درصد پیام های خود را باز می کنند، 47 درصد ذینفعانی که بر روی لینک SMS کلیک می کنند، خرید هم خواهند کرد. SMS دارای نرخ آزاد 98٪ است.

باید دانست صرفا با خرید و یا استفاده از یک سامانه پیامک شما نمی توانید ادعا کنید که در ارسال پیام کوتاه به افراد مورد نظر خود به موفقیت دسته یافته اید. تضمین موفقیت ارسال پیام کوتاه و میزان اثر گذاری آن در راهکارهایی است که ما به شما پیشنهاد می کنیم. از جمله بخش های موثر در تضمین موفقیت ارسال پیام کوتاه از طریق پنل اس ام اس می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1- هدف خود را به طور واضح مشخص کنید : این که از ارسال پیام کوتاه چه اهدافی را دنبال می کنید. باید قبل از ارسال پیام کوتاه مشخص شود آیا هدف شما ایجاد خرید از محصولات فروشگاه است یا قصد آگاهی رساندن از رویداد خاصی را دارید و غیره.

 2- افراد گیرنده پیام خود را شناسایی نمایید : به چه کسانی می خواهید پیامک ارسال کنید؟ این افراد به شکل عام هستند و یا گروه خاصی مد نظر شماست؟ شما باید این بخش ها را به خوبی بشناسید و برای آن برنامه ریی و دسته بندی داشته باشید.

 3- زمان مناسب جهت ارسال پیامک را برگزینید : زمان و ساعت مورد نظر جهت ارسال پیام مهم ترین بخش جهت بدست آوردن تاثیر گذاری و موفقیت در ارسال پیامک می باشد. چناچه قصد دارید زمان خاصی را به مخاطبان یادآوری کنید حتما با برنامه ریزی مناسب و زمان بندی خاص آن را ارسال کنید. باید بدانید ساعت استراحت افراد موقع مناسبی برای ارسال پیامک نیست و مخاطبان به آن عکس العمل مثبت نشان نمی دهند.

 4- متن پیام خود را کوتاه و مختصر بیان نمائید : تجربه ثابت نموده هر چقدر کاراکتر متن پیامک کوتاه تر باشد میزان تاثیر گذاری آن بیشتر است. امروزه افراد زمان کافی برای مطالعه ندارند و تنها تیتر ها و عنوان های جذاب برای خواندن بر می گزینند بنابراین سعی کنید عنوان پیامک خود را خلاقانه انتخاب کنید.

 5- خود را به عنوان ارسال کننده پیامک به طور کامل معرفی کنید: یکی از راه های جلب نظر دیگر افراد شناخت کامل فرستنده پیامک است و اصولا به ارسال کننده های ناشناس عکس العمل مثبتی نشان نمی دهند. بنابراین فرستنده باید در متن پیامک، خود را برای مخاطب به خوبی معرفی نماید.

Features-of-SMS-Panel

 

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

برای استفاده از پنل اس ام اس عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -709516076231820242146179702-18744;