ابزار های مفید در پنل پیامک برای فروشگاه های زنجیره ای

4 از 5 (3 نظر)

پنل پیامک برای فروشگاه های زنجیره ای

صاحبین فروشگاهای زنجیره ای و یا فروشگاه آنلاین با اطلاع از کاربرد پیامک و پنل پیامک برای فروشگاه های زنجیره ای می توانند برنامه ریزی بهتری برای بازاریابی و فروش خود داشته باشند.

اگر دقت کرده باشید استفاده از ارسال اس ام اس تبلیغاتی روشی ارزان و زود بازده میباشد که امروزه کمتر فروشگاهی از آن بی بهره مانده است ، شما میتوانید با استفاده از پنل پیامکی از خدمات ویژه پنل های ما بهره مند شوید .

Useful-tools-in-SMS-panel-for-chain-stores

 

امکانات سامانه پیامک

سامانه پیامک برای فروشگاه های زنجیره ای می تواند امکانات متعددی را داشته باشد که در ادامه به آن اشاره می نمائیم.

ارسال پیامک انبوه

در پنل پیامک امکانات متعددی جهت ارسال پیامک انبوه وجود دارد که هر یک از این امکانات دارای بانک اطلاعاتی یا بانک شماره موبایل هستند که به روش های مختلف دسته بندی شده اند.

صاحبین کسب و کارهای مختلف به خصوص فروشگاه های زنجیره ای می توانند برای بازاریابی و فروش بهتر و بیشتر از بانک شماره موبایل اصناف، محله ها، کدپستی،‌ سن و جنسیت و…. استفاده کرده و پیامکهای تبلیغاتی خود را ارسال نمایند. با استفاده از این روش در واقع شما فقط به بازار هدف خود پیامک ارسال می کنید و هزینه تبلیغات بابت ارسال پیامک به کسانی که علاقه ای به کسب و کار شما ندارند هدر نمی دهید.

توجه داشته باشید که زمانی بازاریابی پیامکی شما با موفقیت روبرو خواهد شد که اصول نوشتار متن پیامک تبلیغاتی تاثیرگذار را رعایت کرده باشید.

در نظر گرفتن تاثیر کلمات کلیدی در پیامک تبلیغاتی، رعایت بهترین زمان ارسال پیامک تبلیغاتی و… می تواند تا حدود زیادی بازخورد بازاریابی و فروش پیامکی شما را تضمین نماید.

ارسال پیامک مناسبتی

با استفاده از ماژول تبریک تولد و رویداد می توانید در تاریخ تولد و یا مناسبت ها و رویداد های مختلف برای مشتریان فروشگاهتان پیامک ارسال کنید.همچنین زمانی که تخفیفی برای مشتریان خود در نظر گرفته اید می توانید با استفاده از پیامک و ارسال کد تخفیف آن ها را با خبر سازید.

فروشگاه های زنجیره ای می توانند هنگام پرداخت هزینه ی خریدهایی که مشتریان انجام داده اند نسبت به تاریخ تولد آنها اطلاع یابند و در روز تولد هر مشتری پیامکی برای او ارسال کنند که شامل درصد تخفیف و یا پیشنهاداتی از این قبیل باشد، این روش علاوه بر ایجاد وفاداری و جلب رضایت مشتری باعث گسترش تبلیغات شفاهی نیز خواهد شد.مسلما اگر شما در روز تولد خود پیامک تبریک تولد از فروشگاه ای که قبلا از آن خرید کرده اید ، پیامک دریافت کنید بدون شک حس متفاوتی نسبت به آن فروشگاه به دست می آورید.حتی اگر به مناسبت تولد شما تخفیفی برای شما در نظر گرفته شده باشد حتما از آن فروشگاه دیدن می نمایید.

در مباحث بازاریابی و فروش یکی از موثرترین عوامل ایجاد کننده فروش بیشتر، تبلیغات شفاهی و یا همان دهان به دهان است که بیشترین بازخورد را نسبت به روش های نوین تبلیغاتی را دارد.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607628252024-565616297-31732;