پیامک در مراسم عروسی

4.25 از 5 (4 نظر)

کاربرد سامانه پیامکی در جشن های عروسی

در دنیای امروز ارسال پیامک کاربرد هایی فرارتر و وسیع تر از یک انتقال پیام ساده و دوستانه دارد. رفته رفته ارسال اس ام اس قدم در دنیای شلوغ و پر هیاهویی مثل بازار کار گذاشته است و روز به روز به نیز به ان بیشتر احساس میشود.ارسال پیامک مزایای بسیار فراوانی برای مشاغل گوناگون دارد که هر فردی در هر صنفی که مشغول به کار است ملزم به دانستن انها برای پیشرفت و توسعه کار خود و ارائه خدمات نوین و پیشرفته می باشد.

پیامک برای تهیه کنندگان غذای عروسی

اگرچه برخی از مکان های برگزاری مراسم عروسی از جمله هتل ها و رستوران ها معمولا خودشان غذای مراسم را تهیه می کنند، اما بسیاری از مکان ها از یک تهیه کننده غذای خارجی استفاده می کنند. زوج آینده همانطور که در انتخاب محل مراسم خود دقیق هستند، همچنین تمایل دارند تا شرکتی را انتخاب کنند که نگرانی آنها در رابطه با غذا را به حداقل برساند و بازاریابی اس ام اسی می تواند برای رسیدن به این هدف کمک کننده باشد.

با وجود کارهای زیادی که عروس و داماد قبل از مراسم عروسی باید انجام دهند، حجم اضافی اطلاعات میتواند برای آنها  آزار دهنده باشد، بنابراین پیام های اس ام اسی ساده و مختصر برای تایید شماره ها، منوها، تاریخ، زمان، مکان، نیازمندی های خاص و غیره بسیار می تواند به مناسب نگه داشتن شرایط کمک کند. همیشه پیامک را پیشاپیش ارسال کنید و اطمینان حاصل کنید که پاسخ های اس ام اسی را در جای کاربردی ارسال کنید زیرا این کار باعث می شود تا مشتریان شما آسان تر و با کمترین زحمت به آنها پاسخ دهند. چرا از مشتری درخواست نمی کنید که یک شماره تماس فرد دیگری به غیر از عروس و داماد را انتخاب کند تا برخی از فشارها را از روی آنها کم کند. و هنگامی که فشار عصبی در روز مراسم در بالاترین حد قرار دارد، یک پیام صمیمی می تواند زوجین را آگاه کند که همه چیز مرتب است و غذا در زمان مناسب سرو خواهد شد و این مطمئنا کمک خواهد کرد که برخی از نگرانی های آنها کم شود و بدین ترتیب زوجین می توانند بر مسائل مهم تر مراسم خود تمرکز کنند.

اس ام اس برای ارائه دهندگان لباس عروسی

با توجه به افزایش تعداد افرادی که به جای خرید لباس رسمی خود برای روز عروسی تصمیم به کرایه کردن آن دارند، بازاریابی پیامکی یک ابزار قدرتمند برای ارائه کنندگان لباس رسمی است.

Buy-SMS-panel

 


 

bulk-sms-پیامک-تبلیغاتی-تاثیر-گذار

ارسال پیامک برای تالارهای عروسی

یکی از بزرگ ترین و سخت ترین انتخاب های پیش روی کسانی که مراسم ازدواج خود را برنامه ریزی می کنند، انتخاب محل انجام مراسم است. به طور معمول کسانی که در حال برنامه ریزی مراسم عروسی هستند مجموعه ای از ایده ها شامل توصیه های شخصی، پیشنهادات خانوادگی، جستجوهای آنلاین و مجلات عروسی را جمع آوری می کنند. موقعیت و بودجه از قبل مورد توجه قرار گرفته است و مشتریان شما تحت تأثیر ظاهر و حال و هوای محل مراسم قرار می گیرند، خدمات مشتریان مطمئناً یکی از عواملی است که به عقد قرارداد با مشتری کمک بسزایی می کند. اس ام اس در این حوزه بسیار سودمند است. اگر یک مشتری دارای شرایط ثبت نام یا انجام یک پرس و جوی آنلاین است، اطمینان حاصل کنید که آنها را به عضویت در بازاریابی اس ام اسی دعوت کنید. وقتی آنها موافقت کردند این کار را انجام دهند، می توانید برای آنها پیام های شخصی ارسال کنید، از جمله دعوت نامه برای دیدن محل برگزاری مراسم و اطلاعات در مورد رزرو، و اگر آنها تمایل به ادامه مراحل داشتند شما می توانید هر مرحله از رزرو را با آنها هماهنگ کنید، از جمله تایید تاریخ و زمان، تعداد مهمان ها، خدمات اضافی و موارد دیگر. برای ایجاد یک رابطه شخصی و حرفه ای با مشتری شما بهتر است یک شخص ویژه را برای مدیریت این رابطه تعیین کنید و اطمینان حاصل کنید که پیام های اس ام اسی همیشه شخصاً امضاء می شوند. شما باید در روز مراسم و بعد از آن نیز از بازاریابی اس ام اسی برای جمع آوری بازخوردها استفاده کنید تا مطمئن شوید که مراسم و محل برگزاری در بهترین شرایط قرار دارند.

 


 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از سامانه پیامکی عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -709516076193720241428599104-18264;