ارسال هدفمند اس ام اس از سامانه پیامکی

4.25 از 5 (4 نظر)

ارسال هدفمند پیامک

تعریف پیامک هدفمند

پیامک هدفمند به پیام هایی گفته می شود که برای افراد و یا گروهی خاص ارسال می شود. این افراد و گروه ها مخاطبان هدف و مشتریان بالقوه به حساب می آیند.

روزانه پیامک های تبلیغاتی زیادی ارسال می شود اما کدام یک بازخورد بیشتری دارد و پیامک هدفمند به حساب می آید؟ نمیتوان گفت که پیامک های تبلیغاتی منسوخ شده اند و دیگر هیچ بازدهی ندارند. زیرا همچین حرفی غلط و اشتباه است. اما می توان بازخورد پیامک تبلیغاتی را با ارسال پیامک هدفمند بالاتر برد و سود بیشتری از این تبلیغات کسب کرد.

شما برای ارسال یک پیامک هدفمند باید مخاطب هدف خود را بشناسید و تبلیغات انبوه بدون برنامه ریزی انجام ندهید اما اگر می خواهید بازخورد خود را بالاتر ببرید باید مخاطبی که پیام شما را دریافت می کند هم شما را بشناسد. بدین معنا که با دریافت پیامک و خواندن متن آن شما را به خاطر بیاورد.

این مسئله باعث می شود که تجربه خوبی که در خرید از محصولات و یا خدمات شما داشته است را به خاطر بیاورد و مجدد به فکر استفاده از آن محصولی که برایش تبلیغ کرده اید بیفتد. این امر لزوما به این معنا نیست که در آن لحظه حتما خرید کرده و یا با شما تماس بگیرد. این کار باعث می شود تا به مرور زمان نام کسب و کار شما ملکه ذهن مخاطب شود تا در صورت نیاز به محصولات و یا خدمات در زمینه فعالیت کاری شما ضمیر ناخودآگاه آن فرد به کمک شما بیاید و به شما مراجعه نماید.

Targeted-SMS

ارسال هدفمند بر اساس منطقه جغرافیایی

ممکن است بخواهید پیام هدفمند خود را برای تبلیغ کسب و کاری که به تازگی به راه انداخته‌اید، استفاده کنید و قصد دارید برای افتتاحیه، به علاقمندان این کار اطلاع دهید. برای این کار باید بر اساس جغرافیا اقدام کنید. اگر در یک شهر کوچک قرار دارد طبیعی است که افتتاح کسب و کار شما برای فواصل دور و شهرهای دیگر اهمیت چندانی ندارد. پس باید از سرویس منطقه هدفمند استفاده کنید. سامانه پیامک پارس گرین، به سرویس منطقه هدفمند نیز مجهز است و از این بابت می‌توانید با خیال راحت، اقدام کرده و از هدر رفتن هزینه‌ها جلوگیری کنید.

ارسال هدفمند از طریق کد پستی

پیامک هدفمند را از طریق کد پستی نیز می‌توان ارسال کرد. ارسال پیامک هدفمند از طریق کد پستی به دو روش قابل انجام است. روش اول از طریق کد پستی همراه اول و روش دوم از طریق کد پستی ایرانسل قابل انجام است.

ارسال هدفمند بر اساس شغل و صنف

ارسال پیامک هدفمند بر اساس شغل از دیگر گزینه‌های مورد استفاده برای تبلیغات در کسب و کار است. هر کسب و کار با صنف خاص خود در ارتباط بوده و تمرکز آن بر روی دوری کردن از حاشیه‌ها است. برای مثال، اگر شرکتی در زمینه واردات تجهیزات مربوط به بیمارستان اقدام کند باید با جامعه پزشکان ارتباط برقرار کند.

ارسال هدفمند بر اساس سن و جنس

برخی زمینه‌های کاری مربوط به یک جنس خاص هستند. برای مثال فروش مانتو و تخفیف‌های مربوط به آن مختص به خانم‌ها است. بر این اساس، ارسال پیامک هدفمند برای این نوع فروش، باید بر اساس، جنس تعیین شده و برای خانم‌ها ارسال شود. به این ترتیب باید از پنل پیامکی استفاده کنید که بتواند جامعه هدف شما را بر اساس سن و جنس، انتخاب کرده و پیامک تبلیغاتی مربوط را برایشان ارسال کند.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از پنل پیامکی عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607619452024-1032577639-18448;