چگونگی ارسال از پنل پیامک

4 از 5 (4 نظر)

چگونه از طریق پنل پیامک ارسال کنیم ؟

ساده ترین نوع ارسال پیامک در این قسمت می باشد که شما را قادر میسازد یک متن واحد را به تعدادی شماره ارسال کنید، برای این منظور ابتدا متن خود را تایپ نموده و سپس گیرندگان پیامک را به یکی از ۴ روش زیر تعیین کنید :

همچنین می توانید شماره های خود را از طریق فایل اکسل یا متنی وارد نمایید و یا از طریق دفترچه تلفن به گروههای مورد نظر ارسال نمایید. شما همچنین می توانید شماره های خود را در قسمت گیرندگان کپی نمایید.

دقت کنید موقع وارد کردن شماره ها نیازی به ۰(صفر) اول نمی باشد.

مثلا: ****۹۱۲۹۴

شماره ها در فایل اکسل یا متنی باید به صورت ستونی و بدون صفر وارد شود(مطابق فایل نمونه) همچنین با استفاده از قسمت ارسال تست شما می توانید قبل از ارسال یک نمونه تستی برای موبایل خود ارسال کنید.

توصیه می شود قبل ار هر ارسال حتما یک نمونه تستی برای خود ارسال کنید تا از درست بودن متن پیامک و وصل بودن سامانه خود اطمینان حاصل فرمایید.

شما می توانید قبل از انجام ارسال و با کلیک دکمه مرحله بعد یک گزارش کامل از ارسال خود را به صورت پیش نویس ملاحظه کنید که در آن متن ،تعداد مخاطبین،هزینه ارسال، تعداد شماره های غلط، تعداد بخش های پیامک، انگلیسی و یا فارسی بودن پیامک و همچنین هزینه را به صورت تفکیک شده نمایش داده می شود. در صورت تایید پیام مورد نظر ارسال می شود.

How-to-use-SMS-panel

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607621282024-1081833860-31804;