چگونه با کامپیوتر اس ام اس بفرستیم

4.25 از 5 (4 نظر)

چگونه با اینترنت اس ام اس بفرستیم

 

آدم‌های زیادی با دلایل مختلف، دنبال راهی برای ارسال اس اک اس از طریق اینترنت هستند. انگیزه بعضی‌ها ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت است و همانطور که می‌دانید این کار به همین راحتی‌ها با موبایل ممکن نیست؛ اما برخی افراد انگیزه دیگری دارند، آن‌ها ترجیح می‌دهند پیامک هایی که می‌فرستند (حتی اگر تعداد آن‌ها محدود باشد) با شماره دیگری ارسال شود.

در هر صورت، هر انگیزه‌ای که برای ارسال پیامک از طریق اینترنت داشته باشید، تنها یک راه پیش روی شماست و آن چیزی نیست جز: استفاده از یک سامانه ارسال پیامک.

How-send-SMS-Internet

چگونه از طریق اینترنت پیامک بفرستیم

 1- در یکی از سامانه های پیامکی ثبت نام کنید

شرکت های بسیاری در زمینه ارائه خدمات پیامکی فعالیت دارند. شما با ثبت نام و عضویت در سامانه پیامکی پارس گرین میتوانید هر پیامکی (تبلیغاتی یا اطلاع رسانی) ارسال کنید.

ضمنا باید بگویم که ارسال پیامک از طریق اینترنت رایگان نمیباشد، اما شما با استفاده از پنل های پیامکپارس گرین، میتوانید به مدت نامحدود پنلتان را تست کنید و در صورتیکه ناراضی بودید، کل هزینه پنل عودت داده خواهد شد.

برای انتخاب و مقایسه پنلها و همچنین تعرفه ها و امکانات، میتوانید به منوی مدیریت و تعرفه ها مراجعه کنید.

 

 2- انتخاب شماره و ارسال پیامک

پس از ثبت نام در یکی از پنلها و ارسال مدارک برای احراز هویت، پنل پیامکی برای شما فعال خواهد شد. قبل از هر چیز بگویم که شما برای ارسال پیامک نیاز به خط دارید. این خطوط را میتوانید از داخل سامانه نیز خریداری کنید. اما خطوط پیامکی انواع مختلفی دارند که در مقاله “انواع اپراتورهای پیامکی” به صورت مفصل توضیح داده ایم. و اما در این میان هدیه ما به شما دو خط خدماتی عمومی و یک خط اختصاصی رایگان میباشد که شما میتوانید از ان برای ارسال پیامکهای خود استفاده کنید.

برای ارسال پیامک تنها کافیست به منوی ارسال، ارسال پیامک گروهی مراجعه کنید، شماره مخاطبین خودتان را وارد کنید، خط پیامکی تان را انتخاب و ارسال کنید. به همین سادگی…

گمان میکنم تا به اینجای مقاله متوجه شده باشید که ارسال sms از اینترنت چقدر ساده و راحت است. اگر درمورد امکانات سامانه پیامکی اطلاعاتی بیشتر میخواهید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید…

 

آشنایی با کاربردهای سامانه پیامک

پنل اس ام اس امکانات زیادی دارد و برای هر کسب و کاری ضروری و لازم است. فرقی ندارد صاحب کسب و کاری کوچک و محدود باشید یا کسب و کاری بزرگ و با مشتریان زیاد. در هر صورت بازاریابی پیامکی در جذب مشتریان زیاد و افزایش فروش تاثیر بسزایی خواهد داشت.

در ادامه به برخی از امکانات پنل اس ام اس اشاره میکنیم…

  • - دفترچه تلفن
  • - ماژول تبریک تولد و مناسبت ها
  • - قابلیت ارسال به رده سنی و جنسیت
  • - قابلیت ایجاد خبرنامه پیامکی
  • - و…

شما 7 روز فرصت دارید تا پنل پیامکی خود را تست کنید و تمامی امکانات را بررسی کنید. امیدوارم در این مطلب با روش ارسال پیامک از کامپیوتر آشنا شده باشید و برایتان مفید بوده باشد.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از سامانه پیامکی عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607619402024-1764828509-18376;