کاربردهای ارسال اس ام اس برای سازمان های دولتی

4 از 5 (3 نظر)

کاربرد پیامک برای سازمان های دولتی

کاربرد پیامک برای سازمان های دولتی و ارسال پیامک اطلاع رسانی از جمله نیازهای اساسی این مجموعه‌ها می‌باشد.

کاربرد پیامک برای سازمان های دولتی با توجه به نوع فعالیت این سازمان‌ ها و نیاز به ارتباط با کارکنان خود از طریق پیامک امری ضروری و مهم می‌باشد.

ارگان ‌های دولتی برای اطلاع رسانی ‌های مربوطه نیاز به استفاده از سامانه پیامک با امکانات متنوع را دارند.

طی مقاله پیش‌رو کاربرد پیامک برای سازمان های دولتی و نحوه ارسال پیامک اطلاع رسانی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

با توجه به گسترش تکنولوژی و استفاده اکثریت مردم از گوشی‌های موبایل ارسال پیامک اطلاع رسانی و یا تبلیغات بر این بستر بازخورد بالایی خواهد داشت.

لذا ارگان ‌های دولتی که تمامی خدمات و اطلاع رسانی ‌های خود را می‌بایست به مخاطبین و کارکنان خود ارسال نمایند، از این خدمات بهره‌مند خواهند شد.

طی سال‌های اخیر تعداد بی‌شماری از افراد درخواست عدم دریافت پیامک تبلیغاتی را از طریق کدهای دستوری برای اپراتورهای ایرانسل و همراه اول ارسال نموده اند.

پیرو افزایش شماره ‌های لیست سیاه مخابراتی و عدم ارسال پیامک های تبلیغاتی، اپراتورهای پیامکی امکان خدماتی نمودن خطوط تبلیغاتی را فراهم آوردند.

با خدماتی نمودن خطوط تبلیغاتی، متن پیام اطلاع رسانی برای تمامی شماره‌ ها از جمله شماره ‌های بلک لیست ارسال خواهد شد.

SMS-marketing-to-help-clients-loyalty

 

کاربرد پیامک برای سازمان های دولتی

 - ارسال پیامک هوشمند

ارسال هوشمند مهم‌ترین کاربرد پیامک برای سازمان های دولتی می‌باشد.

از طریق ارسال هوشمند، ارگان ‌های دولتی امکان ارسال پیامک اطلاع رسانی از جمله معوقات پرداخت اقساط مشتریان، حقوق و مزایای کارمندان و مواردی مشابه را ارسال خواهند نمود.

نحوه عملکرد این ماژول به گونه‌ای بوده که هر شخص تنها با شماره موبایل خود امکان ارسال کد جهت دریافت اطلاعات را خواهد داشت.

این مورد به تامین امنیت اطلاعات درج شده کمک به‌سزایی می‌نماید و تنها زمانی ماژول، اطلاعات را از طریق پیامک ارسال می‌نماید که کد مربوطه از طریق شماره موبایل مشتری ارسال گردد.

 - ارسال متناظر

از طریق این امکان برای شماره ‌های مختلف متن پیام خاصی که در فایل اکسل (Excel) تنظیم گردیده است، به صورت انبوه ارسال خواهد شد.

بدین ترتیب با استفاده از این ماژول نیازی به صرف زمان‌های طولانی برای ارسال پیام‌ ها به صورت تک به تک نمی‌باشد و هر متن برای مخاطب مورد نظر از طریق فایل تنظیم شده، ارسال خواهد شد.

 - پیامک مناسبت

بسیاری از مجموعه‌ها برای مناسبت‌های گوناگون از جمله تولد مشتریان و یا کارمندان و یا سایر مناسبت‌ها همانند سالگرد ازدواج و … ارسال پیام تبریک انجام خواهند داد.

 - پیامک سر رسید

پیامک سررسید امکان اطلاع رسانی زمان پرداخت اقساط مشتریان را در بازه‌ های زمانی درج شده در سیستم فراهم می‌نماید.

این سیستم از تماس با تک تک کاربران و  اتلاف وقت جهت اطلاع رسانی موعد اقساط جلوگیری خواهد نمود.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607619452024-1601539538-31428;