نحوه کارکرد های سامانه ارسال پیامک

4.25 از 5 (4 نظر)

کارکردهای سامانه ارسال پیامک

سامانه های پیامکی می توانند دسترسی به شماره های دلخواه و یا شماره های شهر ها و استان های سراسر کشور داشته باشد. پنل ها دارای شماره خصوصی بوده و این شماره انحصارا اختصاص به ارسال اس ام اس دارد. مدیریت داشتن بر پنل از جمله امتیازات و کارکردهای پنل اس ام اس است.

نگارش متن اس ام اس و بهره گیری از متون مورد علاقه در سایز مختلف نوشتاری، تعداد ارسال با توجه به نیاز شما انجام خواهد شد. انتخاب شهر و استان مورد نظر به وسیله شما انجام می شود. انتخاب کردن نوع شماره دائمی و یا شماره های اعتباری نیز به دست شما قابل تفکیک است. برای ارسال اس ام اس انبوه می توانید شماره های فعال شهر ها و مناطق را که در پنل های اس ام اس وجود دارد انتخاب کرده و برای مناطق هدف خود به راحتی اس ام اس ارسال نمائید. همانطور که گفته شد هریک از پنل های اس ام اس دارای شماره اختصاصی جهت ارسال پیامک می باشند و این باعث می گردد چنانچه نیاز به دریافت اس ام اس باشید حالت پرسش و پاسخ به راحتی از طریق پنل و این شماره که به شکل انحصاری مربوط به شماست استفاده کنید.

نحوه کارکرد سامانه پیامک

زبان پنل های اس ام اس انبوه به فارسی است و کارکرد بسیار راحتی برای مشتری و مصرف کننده آن دارد بنابراین نگرانی از بابت استفاده از پنل اس ام اس نداشته باشید چون به راحتی می توانید از سامانه استفاده کنید بدون این که نیاز به دوره های آموزشی خاصی داشته باشید.  از جمله کارکرد های اصلی پنل های اس ام اس، فرستادن حجم بالای اس ام اس و یا همان ارسال پیامک انبوه می باشد. که در مقایسه با ارسال پیامک از سیم کارت به شکل شخصی بسیار به صرفه است و اینکه مزایای دیگری از جمله اطمینان از ارسال در زمان مشخص همه پیام ها را جهت گیرنده را برای شما فراهم می کند. ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس به شکل تحت وب می باشد که باعث می گردد اس ام اس شما سریعا و به شکل مستقیم به مخابرات متصل شده و نیازی به ایجاد سیم کارت فردی ندارد و همین مسئله باعث ارسال سریع و در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

سامانه-ارسال-پیامک-sms-system

امکانات ارسال پیامک :

 - ارسال پیامک به مخاطبین

 - ارسال منطقه ای

 - ارسال نظیر به نظیر

 - ارسال مناسبت های تقویمی

 - ارسال دوره ای

 - ارسال در رویداد

 - ارسال اکسل پیشرفته

 - ارسال کارت ویزیت

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از سامانه پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607621382024-1643827999-18152;