راهکار افزایش درامد برای توسعه دهندگان

4 از 5 (3 نظر)

راهکار افزایش درامد برای طراحان سایت و برنامه نویسان

بعضی از مشاغل مانند طراحی سایت یا برنامه نویسی برای وب سایت و برنامه نویسی برای اندروید ارتباط بسیار نزدیکی با سامانه پیامک برای ارسال پیامک از طریق وبسرویس دارند که برای انجام پروژه به مشتری اعلام می شود یک پنل اس ام اس تهیه کرده و اطلاعات وبسرویس را ارائه کند، از آنجا که مشتری شما نیازمند پنل اس ام اس می باشد، طراحان سایت و برنامه نویسان می توانند از این فرصت برای کسب درامد بیشتر استفاده کنند و نمایندگی سامانه پیامک را در سبد محصولات و خدمات شرکت داشته باشند یا از طریق سیستم همکاری در فروش سامانه پیامک درامد خود را افزایش دهند.

اگر مشغول طراحی سایت یا برنامه نویسی اندروید هستید مطالعه ادامه مقاله به شما کمک می کند درامدتان را حتی با معرفی سامانه پیام کوتاه به مشتریانتان افزایش دهید.

 

A-way-to-increase-revenue-for-developers

نمایندگی پنل اس ام اس برای طراحان سایت

اگر شما در حوزه طراحی سایت فعالیت دارید، حتما با سامانه پیام کوتاه آشنایی دارید و می دانید که امروزه هر سایتی بعد از طراحی و قبل از اینکه به مرحله بازاریابی و کسب درامد برسد نیاز به یک پنل اس ام اس دارد تا بتواند پیامک های وب سرویس و اطلاع رسانی را به مشتریان خود به صورت خودکار ارسال کند. با توجه به اینکه امروزه در اکثر اپلیکیشن ها و وب سایت ها برای ثبت نام کاربران از شماره تلفن به جای ایمیل استفاده می شود پس تهیه یک پنل اس ام اس برای وب سایت جز اولین اقدامات به حساب می اید. شما به عنوان یک طراح سایت می توانید با دریافت نمایندگی پنل اس ام اس زمانی که به مشتریان سایت طراحی می کنید پنل اس ام اس نیز ارائه دهید، سامانه پیام کوتاه پارس گرین برای وردپرس افزونه های رایگان زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

  •  - افزونه دیجیتس
  •  - افزونه پیامک گرویتی فرم
  •  - افزونه پیامک ووکامرس
  •  - افزونه پیامک پرستاشاپ
  •  - افزونه پیامک اپن کارت
  •  - افزونه پیامک WHMCS

و سایر افزونه های پیامکی که در آزمایشگاه افزونه پیامک قابل دسترسی هستند…

شیوه کسب درامد از نمایندگی سامانه پیامک

برای کسب درامد دو روش وجود دارد. سیستم همکاری در فروش و سیستم نمایندگی پنل اس ام اس که در ادامه هر دو سیستم کسب درامد اینترنتی را به صورت کامل توضیح می دهیم.

  • سیستم همکاری در فروش سامانه پیامک
  • سیستم نمایندگی پنل اس ام اس

 

همکاری در فروش سامانه پیامک

در سیستم همکاری در فروش سامانه پیامک به شما یک لینک اختصاصی داده می شود، شما با انتشار این لینک در اینترنت یا معرفی به مشتریان خودتان برای خرید سامانه پیامک می توانید از مبلغ پنل خریداری شده کاربر پورسانت دریافت کنید و این پول مستقیما به حساب بانکی شما واریز می شود. در سیستم همکاری در فروش نیازی به خرید نمایندگی سامانه پیامک نیست و با معرفی هر کاربر پورسانت شما به حساب شما واریز می شود، در این حالت پشتیبانی کاربران با شرکت پارس گرین بوده و شما درگیر مسائل فنی و …. نمی شوید.

 

نمایندگی پنل اس ام اس

با خرید نمایندگی پنل اس ام اس شما می توانید به صورت نامحدود پنل پیامک تعریف کنید و بابت تعریف پنل پیامک هیچ هزینه ای به سامانه پیامکی پرداخت نمی کنید. تمام مبلغ دریافتی بابت سامانه پیامک به عنوان سود شما است یا می توانید سامانه پیامک را به عنوان هدیه در اختیار مشتری خود قرار دهید.

همچنین زمانی که کاربر شما برای ارسال پیامک پنل پیامکی خود را شارژ می کند، سود شما از نمایندگی پنل اس ام اس محاسبه شده و به حساب شما واریز می شود حال شما می توانید به انتخاب خود انتخاب کنید که برای افزایش درامد از طریق طراحی سایت از سیستم همکاری در فروش سامانه پیامکی استفاده کنید یا اینکه نمایندگی پنل اس ام اس تهیه نمایید.

 

خط خدماتی رایگان جهت ارسال پیامک های اطلاع رسانی وب سایت

بعد از دریافت نمایندگی پنل اس ام اس خط خدماتی رایگان در اختیار شما قرار داده می شود تا بتوانید جهت ارسال پیامک های اطلاع رسانی و ارسال کد فعال سازی به خطوط بلک لیست از آن استفاده کنید. همچنین شما می توانید با توجه به سیاست های خود خط خدماتی را به صورت رایگان و یا با دریافت هزینه در اختیار کاربرانتان قرار دهید. با توجه به اینکه پیامک های وب سرویس نیز جز پیامک های اطلاع رسانی حساب می شود می توانید جهت ارسال پیامک های وب سرویس از خطوط خدماتی استفاده کنید. همچنین از آنجایی که پیامک های وب سرویس الگو و قالب مشخصی دارند، بدون نیاز به مانیتورینگ پیام و بدون نیاز به تایید دستی ارسال می شوند در نتیجه سرعت ارسال بالایی خواهند داشت. استفاده از خط خدماتی به صورت رایگان و همچنین سرعت بالای ارسال پیامک های اطلاع رسانی جز مواردی است که یک طراح سایت می تواند برای فروش پنل اس ام اس به مشتریان خود بر روی آن ها مانور دهد. از آنجایی که طبق اطلاعیه های اپرتور دریافت خط خدماتی اختصاصی با محدودیت ها و شرایط ویژه ای از جمله پرداخت سفته، ثبت شرکت و … همراه است، استفاده از خط خدماتی عمومی و اشتراکی به صورت رایگان برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی به خطوط بلک لیست بهترین گزینه برای مدیران سایت ها است.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607623082024-1233887127-31928;