چگونه با تلفن ثابت پیامک انبوه ارسال کنیم ؟

4 از 5 (3 نظر)

چگونه با تلفن ثابت پیامک انبوه ارسال کنیم ؟

یکی از کاربردهای سامانه پیامک ارسال پیامک با تلفن ثابت است، خیلی از کاربران ما فکر می‌کنند که امکان ارسال پیامک از طریق شماره تلفن ثابت امکان پذیر نیست اما جالب است بدانید که می‌توانید بدون استفاده از هیچ سخت افزاری از شماره تلفن ثابت ۰۲۱ و ۰۲۶ تلقن ثابت برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی استفاده کنید .

Getting-customer-number

 

استفاده از خط ثابت ۰۲۱ برای ارسال پیامک حس اعتماد بیشتری را در مخاطب ایجاد می‌کند و این احساس را به مخاطب می‌دهد که از سمت یک مجموعه معتبر پیامک را دریافت کرده است در نتیجه احتمال خوانده شدن پیامک شما و تاثیر آن به شدت افزایش می یابد.

 

روش دریافت خط ثابت برای ارسال پیامک

قبل از هر چیز می‌بایست یک پنل پیامک تهیه نمایید ، بعد از خرید سامانه پیامک می‌توانید نسبت به ثبت درخواست برای فعال سازی شماره ثابت برای ارسال پیامک اقدام نمایید ( تا اینجا شما ۵۰% فرایند ارسال پیامک با تلفن ثابت را انجام داده اید ).

خط ثابت ارسال پیامک برای افراد حقیقی با جواز کسب و برای افراد حقوقی با ارائه آگهی تاسیس

روزنامه رسمی و معرفی نامه امکان پذیر است لازم به ذکر است که ارسال sms با خط ثابت هزینه‌ای

برای قبض تلفن شرکت شما ندارد . فقط کافی است پنل پیامکی خود را شارژ نمایید و به ارسال پیامک بپردازید.

 

هزینه ثبت خط اختصاصی برای ارسال پیامک با تلفن ثابت

ارسال پیامک با خط ثابت برای اینکه بتوانید با تلفن ثابت شرکت پیامک انبوه ارسال نمایید می بایست بعد از ارسال مدارک خواسته شده  و تایید درخواست نسبت به پرداخت هزینه خط ثابت برای ارسال پیامک اقدام نمایید تا بتوانید از این خط برای ارسال و دریافت پیامک استفاده نمایید.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

برای استفاده از سامانه پیامک پارس گرین عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -709516076235220241267953962-31284;