ارسال پیامک بعد از ثبت نام در وردپرس

4 از 5 (3 نظر)

ارسال پیامک خوشامدگویی بعد از ثبت نام در وردپرس

افزونه دیجیتس؛ ثبت نام با شماره موبایل برای وردپرس بی شک یکی از محبوبترین افزونه‌های جانبی ثبت ‌نام در وردپرس است، خیلی از مدیران سایت‌ها که از سامانه پیامک برای ارسال اس ام اس اعتبار سنجی با سرعت بالا و احراز هویت کاربرانشان استفاده می کنند.

افزونه دیجیتس عملیات ثبت نام در سایت را برای کاربر به شدت ساده می‌کند زیرا کاربران سایت شما با وارد کردن شماره موبایل و دریافت پیامک اعتبار سنجی می توانند در سایت وردپرسی شما ثبت نام کنند و همچنین افزونه دیجیتس احراز هویت شماره موبایل را برای مدیر سایت به ارمغان می‌آورد تا در صورت بروز مشکل در اینده بتوانید از طریق شماره موبایل با کاربر در ارتباط باشید و حتی می توانید شماره موبایل کاربران سایتتان را در دفترچه تلفن سامانه پیامک ذخیره نموده و برای بازاریابی پیامکی از شماره موبایل‌های کاربرانتان استفاده نمایید.

خیلی از کاربران ما که از افزونه دیجیتس برای ارسال پیامک اعتبارسنجی استفاده می‌کنند به ما پیشنهاد دادند که  برای ایجاد حس خوب در کاربرانشان بعد از ثبت نام کاربر در سایت، به صورت خودکار پیامک خوشامد گویی برای کاربر جدید ارسال شود و ما از برنامه نویسمان خواستیم تا برای افزونه DIGITS یک Add-On جانبی برای ارسال خودکار پیامک خوش امدگویی بعد از ثبت نام در سایت برای کاربر را برای ما پیاده سازی کند.

برای دریافت افزونه ارسال پیامک خوش امدگویی بعد از ثبت نام در سایت وردپرس، بعد از خرید پنل اس ام اس از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا افزونه مکمل دیجیت به صورت رایگان برای شما ارسال شود.

 

send-a-welcome-sms-after-registering-in-wordpress

نکات قابل توجه در رابطه با مکمل افزونه دیجیتس

پیامک خوش امدگویی به کاربران سایت از طریق خط خدماتی ارسال می شود، بنابراین تمام کاربران شما پیامک را دریافت می کنند.

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607619172024-542270327-32100;