ارسال sms به خارج

4 از 5 (3 نظر)

ارسال اس ام اس به کشور های خارجی

 

روز به روز با پيشرفت خدمات پيام رساني ، بخش عمده اس ام اس آنلاين بايد بتواند نیاز های به روز مشتريان خود را برطرف سازد. از همه مهمتر ، نوآوری و خلاقیت روح کار ماست. این باعث می شود که برای هر مشتری بهتر عمل کرد را داشته باشیم. ما همه چیزهایی را که شما نیاز دارید برای شروع گردش پیام به طور مستقیم به مشتریان خود داریم. بنابراین ، ما پیامک را به صورت شخصی از طریق کانال های ایمن ارائه می دهیم.

یکی از نیاز های مهم که هر روز، ضرورت استفاده از از آن بیشتر احساس می شود ارسال اس ام اس به خارج از کشور می باشد.

شما با تهیه پنل اس ام اس پارس گرین از امکان ارسال اس ام اس به خارج از کشور برخوردار خواهید شد.

Send-SMS-abroad

 

زمانی که قصد تایید شماره موبایل کاربران ایرانی برای سایت یا اپلیکیشن را داشته باشید، استفاده از سامانه پیامک با خط خدماتی در ایران می‌تواند جوابگوی نیاز شما باشد اما زمانی کاربران شما خارج از کشور هستند برای ارسال sms به خارج  می‌بایست سامانه پیامک قابلیت ارسال پیامک بین الملی را داشته باشد و با اپراتورهای خارج کشور قرارداد برای ارسال پیامک بین المللی داشته باشد.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

برای تهیه این سرویس میتوانید ابتدا در سایت ثبت نام کرده و سپس با خرید یک پنل کاربری ، سرویس ارسال پیامک به خارج از ایران را به کار گیرید.

از این رو جهت ثبت نام از لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 اقدام به ثبت نام در سامانه یکپارچه پارس گرین نمایید:

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607621582024-690376509-18720;