کاربرد پیامک برای مهد کودک ها

4 از 5 (3 نظر)

کاربرد پیامک برای مهد کودک ها

کاربرد پیامک برای مهد کودک در زمره‌ی کاربردهای مهم یک سامانه پیامکی قرار میگیرد و بسیاری از افرادی که صاحب یک مهدکودک، مدرسه یا مجموعه های آموزشی – فرهنگی هستند، برای انجام بسیاری از فعالیت‌‎ها خرید پنل اس ام اس را در دستور کار خود قرار می‌دهند.

با توجه به حساسیت‌های موجود در خصوص آموزش و تربیت خردسالان و کودکان چنین به نظر می‌رسد که کاربرد پیامک برای مهد کودک در زمینه جلب اعتماد مشتری و رعایت اصول مشتری مداری پررنگ تر از سایر کاربردهای آن است.

کاربرد پیام کوتاه برای مهد کودک

کاربرد پیامک برای مهد کودک تنها به اس ام اس مارکتینگ و راه اندازی کمپین تبلیغات پیامکی محدود نمی‌شود.

همان گونه که اشاره شد وجهه مهم‌تر استفاده از سامانه پیامک و کاربرد پیامک برای مهد کودک در جلب اعتماد مشتری و رعایت اصول مشتری مداری نهفته است؛ والدینی که کودک خردسال دارند به مراتب نسبت به نحوه مدیریت، برنامه‌ریزی آموزشی، برنامه‌ریزی تفریحی و اطلاع رسانی یک مهدکودک حساسیت بالاتری دارند.

لذا استفاده از تمامی ابزارهای موجود برای جلب اعتماد مشتری و رعایت اصول مشتری مداری برای مدیریت یک مهدکودک الزامی است .

 

 

Find records of insurance by SMS

 - اطلاع رسانی

والدین کودکانی که در مهدکودک هستند، تمایل بالایی به دریافت اطلاع رسانی از وضعیت و برنامه‌های کودک خود دارند.

استفاده از یک خط ارسال پیامک خدماتی برای اطلاع رسانی‌های مهدکودک واجب خواهد بود؛ چرا که در این صورت متن پیامک اطلاع رسانی شما به دست والدینی که تبلیغات همراه اول غیر فعال کرده‌اند، نیز خواهد رسید.

 - اطلاع رسانی روزانه

با استفاده از یک پنل اس ام اس پیشرفته قادر خواهید بود تا برنامه روزانه مجموعه خود را برای تمامی والدین ارسال کنید

همچنین قادر خواهید بود تا ورود هر کودک به مجموعه، را از طریق پیامک به اطلاع والدین برسانید؛ در این صورت خیال مخاطبین شما از امنیت و فعالیت‌های کودکانشان راحت خواهد بود.

 - اطلاع رسانی فعالیت‌های فوق برنامه

به عنوان یک مجموعه آموزشی – فرهنگی و البته تفریحی مدیریت مهد کودک باید برای سرگرمی و آموزش کودکان برنامه‎های متنوعی را تدارک ببیند.
ارسال پیامک برای والدین قبل از انجام برنامه برای آگاهی و ثبت نام در آن و در حین انجام برنامه برای اطلاع داشتن از وضعیت کودکان بسیار کارساز خواهد بود.

 - اطلاع رسانی در خصوص برنامه غذایی

یکی دیگر از خدمات مهم هر مهد کودک ارائه برنامه غذایی سالم، مقوی و متنوع است.

کاربرد پیامک برای مهد کودک در این زمینه نیز بسیار مشهود است، با ارسال پیامک در خصوص برنامه غذایی روزانه به والدین میتوانید سبب جلب اعتماد مشتری و رعایت اصول مشتری مداری شده و در نتیجه والدین بیشتری را برای ثبت نام در مجموعه‌ی خود تشویق نمایید.

 - اطلاع رسانی از موعد پرداخت

بسیاری از مهد کودک ها برای راحتی مخاطبین خود امکان پرداخت اقساطی شهریه را فرام آورده اند. با استفاده از سامانه ارسال پیامک قادر هستید تا سررسید اقساط را به والدین اطلاع دهید.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607623032024-175778235-31348;