سامانه پیام کوتاه برای باشگاه های بدنسازی

4 از 5 (3 نظر)

سامانه پیام کوتاه برای باشگاه های ورزشی و بدنسازی

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات و کاربرد سامانه پیامک برای باشگاه های ورزشی و بدنسازی صحبت کنیم. شما با خرید سامانه پیامک می توانید به افرادی که در محدوده باشگاه شما هستند از طریق قابلیت ارسال پیامک از روی نقشه یا قابلیت ارسال پیامک از طریق کد پستی پیامک ارسال نموده و باشگاه بدنسازی را به افرادی که در محله باشگاه شما هستند معرفی کنید.

در کنار قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی برای باشگاه های بدنسازی و باشگاه ورزشی سامانه پیام کوتاه قابلیت اتصال به انواع نرم افزارهای مدیریت باشگاه ورزشی را دارد که شما می توانید با اتصال نرم افزار مدیریت باشگاه به سامانه پیامک، اطلاع رسانی های مختص کاربر بابت زمان تمدید و تبریک تولد و… را به صورت اتوماتیک و خودکار ارسال کنید.

خبر خوب آن است که سامانه پیام کوتاه قابلیت اتصال به انواع نرم افزارهای مدیریت باشگاه بدنسازی مانند آنتوس، آپولو، آریا، نوین، رادین، آرمانت و … را دارد. بنابراین شما هر کدام از نرم افزارهای محبوب مدیریت باشگاه بدنسازی را داشته باشید می توانید ان را به پنل پیامکی متصل کرده و پیامک های اتوماتیک و خودکار ارسال نمایید و از انجایی که سامانه پیامک پارس گرین دارای خط خدماتی می باشد و پیامک های ارسال شده از طریق نرم افزار مدیریت باشگاه نیز اطلاع رسانی پیامک شما حتی به شماره های مسدود و بلک لیست نیز ارسال می شود.

sms-for-fitness-club

 

کاربرد تبلیغاتی پنل اس ام اس برای باشگاه های بدنسازی

با پنل اس ام اس باشگاه های ورزشی؛ میتوانید برای مشاغل هدف خود پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
با خرید پنل پیامک باشگاه های ورزشی؛ میتوانید به ورزشکاران خود در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
با خرید پنل پیامکی باشگاه بدنسازی؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
با ثبت نام پنل اس ام اس باشگاه بدنسازی؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
با خرید سامانه پیامکی باشگاه های ورزشی؛ میتوانید به بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف دسترسی داشته باشید.
با خرید سامانه پیام کوتاه برای ورزشکاران؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
با خرید سامانه پیامک برای باشگاه ورزشی؛ میتوانید به بانک شماره موبایل سراسر کشور دسترسی داشته باشید.
با خرید پنل پیامک برای باشگاه های ورزشی و بدنسازی؛ میتوانید تبلیغات پیامکی انبوه خود را اغاز کنید.

تبریک مناسبت های مختلف مانند تولد

شما می توانید هنگام ثبت نام عضو جدید در باشگاه شما می توانید تاریخ تولد مشتری را در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره کنید تا با استفاده از ماژل ارسال پیامک تبریک تولد مشتری به صورت اتوماتیک و خودکار سالانه پیامک تبریک تولد اعضای باشگاه بدنسازی برای انها ارسال شود.

راه اندازی باشگاه مشتریان

با استفاده از ماژول دفترچه تلفن سامانه پیامکی شما می توانید شماره موبایل ورزشکاران را در سامانه پیامک ذخیره کرده و از این طریق سیستم باشگاه مشتریان و خبرنامه پیامکی راه اندازی کنید و هر زمانی که قصد داشتید پیامک تبلیغاتی و انبوه ارسال کنید یا اینکه به کل اعضای خبرنامه خود ارسل نمایید.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

 
کد BSC : -70951607613012024-1499692161-32204;