نحوه دایورت پیامک در پنل sms

4 از 5 (3 نظر)

نحوه دایورت پیامک در پنل sms

یکی از قابلیت های سامانه پیام کوتاه دریافت پیامک می‌باشد، که شما می‌توانید با خرید یک خط اختصاصی با مخاطبین خود تعامل داشته باشید، پیامک های ارسال شده کاربران به خط اختصاصی شما در سامانه پیامک قابل مشاهده است اما اگر چک کردن دائمی سامانه پیامک برای شما دشوار است می توانید از قابلیت دایورت پیامک (SMS Forwarder) استفاده کنید و تا سامانه پیام کوتاه تمامی پیامک های ارسال شده به خط اختصاصی شما را به شماره موبایل شما منتقل کند. در این حالت دیگر نیازی نیست شما دائما سامانه پیامک را بررسی کنید زیرا اگر پیامکی به خط اختصاصی شما ارسال شود، نرم افزار سامانه پیامک آن پیامک را برای شماره موبایل شما ارسال می کند.

اگر هم از آن دسته افراد هستید که دائما ایمیل خود را چک می کنید، می توانید از دایورت پیامک به ایمیل هم استفاده کنید تا پیامک های دریافتی خط اختصاصی به ایمیل شما ارسال شود و پیامک دریافتی را در ایمیل خود داشته باشید.

همچنین سامانه پیام کوتاه قابلیت انتقال پیامک دریافتی به url اختصاصی شما را دارد که این قابلیت برای اتصال سامانه پیام کوتاه به CRM ها بسیار استفاده می شود.

برای استفاده از سرویس انتقال پیامک مقاله " دایورت پیامک های دریافتی به موبایل " را مورد بررسی قرار دهید.

دانلود-اسکریپت-سامانه-پیام-کوتاه

 

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607619212024-134218676-31972;