بازاریابی پیامکی به وفادارسازی مشتریانتان کمک می کند

4 از 5 (3 نظر)

کمک بازاریابی پیامکی به وفادارسازی مشتریان

 

روزانه کسب و کارهای جدید فارغ از ارائه ایده ای جدید یا تکرار کسب و کارهای قدیمی شروع به فعالیت می­ کنند و کار را برای جذب مشتری سخت تر می­کنند. هرچقدر این کسب و کارهای جدید در عرصه بازاریابی بهتر عمل کنند، مشتریان بیشتری خواهند داشت و بازار را برای دیگران اشباع میکنند. به همین دلیل در این بین شرکت هایی که از مشتریان خود به خوبی مراقبت کرده و از آنها مشتری وفادار ساخته اند موفقیت چشمگیری خواهند داشت.

در واقع مهمترین دارایی یک کسب و کار مشتریان وفادار آن هستند زیرا که پیشنهادی که از سمت یک مشتری وفادار به دیگران می­شود، از هر تبلیغات دیگری موثرتر است.

این کار نیازمند رصد مداوم بازار مورد نظر و به روز بودن از اخبار آن حوزه است. هر چقدر هم مشتریان به برند شما وفادار باشند، یک خدمت یا محصول جانبی که شما از اهمیت آن غافل مانده اید و رقیبان به سمت آن رفته اند می­تواند مشتری را به سمت رقیبان هدایت کند. این روزها حفظ و وفادارسازی مشتریان به یکی از مباحث روز در بازاریابی تبدیل شده است و کسب و کارها مشتاق هستند از روش هایی با بازدهی بالا برای این کار استفاده کنند.

SMS-marketing-to-help-clients-loyalty

 

بازاریابی پیامکی به وفادارسازی مشتریانتان کمک می کند

برکسی پوشیده نیست که بازاریابی پیامکی یکی از مقرون به صرفه ترین روش های ارتباطی برای تجارت ها و سازمان هاست. اما بازاریابی پیامکی ویژگی هایی فراتر از ارائۀ تخفیف به مشتریان دارد. بازاریابی پیامکی می تواند به شهرت نام و لوگوی تجاری شما کمک کند. بهتر است در اینجا کمی تامل کنید. شاید برخی از شما از بازاریابی و مشهورسازی یک برند، اطلاعات کافی را نداشته باشید که هیچ اشکالی ندارد. به چگونگی فهم نحوه کار شما توسط مشتریان یا شخص ثالث، برندینگ یا مشهور سازی برند می گویند.

به عنوان مثال، اگر شما صاحب یک پیتزا فروشی هستید و کارکنانتان همیشه سفارشات مشتریان را جا به جا تحویل می دهند، احتمالا به عنوان فردی فراموشکار شناخته خواهید شد. این نوع بی نظمی ها در برخورد با مشتریان می تواند تاثیرات مخربی بر روی نام و لوگوی تجاری شما داشته باشد. حال، فرض کنیم شما با این نوع برچسب ها و عناوین مقابله می کنید. مثلا اگر آماده سازی پیتزای مشتریان بیشتر از 15 دقیقه طول بکشد، آنها پیتزای خود را به صورت رایگان دریافت می کنند. اگر شما بتوانید چنین نظمی را در محیط کاری خود فراهم کنید، مشتریانتان شما را به عنوان فردی خلاق و مطمئن خواهند شناخت. هر کاری که شما انجام می دهید بر روی نام و لوگوی تجاری تان تاثیر خواهد داشت.

اکنون که شما درک بهتری از برندینگ پیدا کردید، برایتان نحوه تاثیر گذاری پیامک در برندینگ را برایتان توضیح می دهیم.

ارائه پیشنهادات اختصاصی به اعضای خبرنامه پیامکی تان می تواند تاثیر بسیار مثبتی بر تجارت شما داشته باشد. این کار می تواند مشتریانتان را نسبت به محصولاتتان وفادار کند.

فرض کنیم شما هر هفته، در روز چهارشنبه برای مشتریانتان پیشنهاد اختصاصی ارسال می کنید. پس از مدت کوتاهی مشتریان شما، به طور طبیعی، از این اتفاق در روزهای 4شنبه آگاه می شوند. اجرای این طرح میزان وفاداری مشتریانتان را به تدریج افزایش می دهد.

از بازاریابی پیامکی برای تبلیغ دیگر ابزارهای اطلاع رسانی خود استفاده نمایید. برای مثال، اعضای خبرنامه پیامکی خود را دعوت کنید تا به خبرنامه ایمیلی شما بپیوندند یا صفحه اینستاگرام شما را دنبال کنند. در طولانی مدت، این روش ها میزان وفاداری مشتریانتان نسبت به برند شما را افزایش می دهد و شما می توانید از طریق چند ابزار با مشتریان خود در ارتباط باشید.

با همۀ تحولات به وجود آمده در بازاریابی، قوانین و استانداردهایی وجود دارد که برای رسیدن به موفقیت باید آنها را رعایت کنید. هنگامی که شما اولین کمپین تبلیغاتی خود را راه اندازی می کنید، حتما از سامانه پیامک نیز در تبلیغات خود استفاده کنید. این کارشانس موفقیت کمپین شما را چند برابر می کنید. تنها چند نکته دیگر را به خاطر بسپارید، قبل از 9 صبح و پس از 9 شب پیامک انبوه ارسال نکنید. به حریم شخصی افراد تجاوز نکنید و همیشه تعداد مشخصی اس ام اس در هر ماه برای افراد استفاده نمایید.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از سامانه پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607621322024-694782815-18556;