نحوه کار ماژول انتقال پیامک به ایمیل

4 از 5 (3 نظر)

براحتی پیامک هایتان را به ایمیل ارسال کنید

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که روزانه ایمیل خود را چک می کنید و کار با ایمیل برای شما راحت تر از کار با سامانه پیامک است، با استفاده از قابلیت ارسال پیامک به ایمیل در سامانه پیامک به راحتی پیامک های دریافتی شما به صورت خودکار به ایمیلتان منتقل می شود و نیازی نیست برای مشاهده پیامک های دریافتی وارد سامانه پیامک خود شوید.

 

transfer-sms-to-email

 

ماژول انتقال پیامک به ایمیل به صورت رایگان در تمامی پنل های پارس گرین فعال است و تمامی کاربران می توانند به راحتی از ماژول انتقال پیامک استفاده کنند.

نحوه کار ماژول انتقال پیامک به ایمیل

برای فعالسازی این ماژول نیازی نیست شما اقدام خاصی را انجام دهید بلکه تنها با وارد کردن ایمیل خود در بخش مربوط، پیامک های دریافتی شما به محض دریافت علاوه بر ذخیره سازی در سامانه پیامک، به ایمیل شما نیز منتقل می شود.

یکی از ویژگی های مهم ماژول انتقال پیامک سادگی آن می باشد که هر فردی با هر سطحی از دانش می تواند از این قابلیت استفاده کند.

ماژول انتقال پیامک به تلفن همراه

گاهی اوقات اهمیت پیامک های دریافتی از طریق سامانه پیامک بسیار بالا است و نیاز است که شما به محض دریافت پیامک از آن مطلع شوید. سامانه پیامک با ایجاد امکان انتقال پیامکهای دریافتی به تلفن همراه شما این امکان را ایجاد می کند که بدون نیاز به وارد شدن به سامانه پیام کوتاه خود، از پیامک های دریافتی باخبر شوید.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607621562024-1055564026-31824;