استفاده از دفترچه تلفن پیشرفته پنل اس ام اس

4 از 5 (3 نظر)

استفاده از دفترچه تلفن پیشرفته سامانه پیامک

یکی از ویژگی‌های مهم و کاربردی هر سامانه پیامک دفترچه تلفن سامانه پیامک هست که به کمک این ماژول شما قادر هستید نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، آدرس و… مشتریان و مخاطبات را در دفترچه تلفن سامانه پیامک ذخیره نمایید تا هر زمان که بخواهید به دفترچه تلفن پنل اس ام اس دسترسی داشته باشید و بتوانید به مخاطبین ذخیره‌ شده در دفترچه تلفن سامانه پیامک ارسال نمایید.

در این مقاله قصد داریم به بررسی کاربردهای دفترچه تلفن در  سامانه پیامک برای کسب و کارهای گوناگون بپردازیم.

 

Getting-customer-number

کاربرد دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه برای فروشگاه

فروشگاه‌ها و فست فود ها و مراکز خدماتی و دفاتر بیمه می‌توانند در دفترچه تلفن سامانه پیامک نام و تاریخ تولد افراد را ذخیره کنند تا در روز تولد به مشتری پیامک تبریک تولد به صورت خودکار ارسال شود و از این طریق وفاداری مشتریان به شما بیشتر شود.

 

کاربرد دفترچه تلفن پنل اس ام اس برای مدارس

مدارس با خرید پنل اس ام اس ویژه مدارس می‌توانند با استفاده از ماژول دفترچه تلفن سامانه پیامک به تعداد نامحدود دفترچه تلفن ایجاد نمایید و پایه‌های مختلف را از یکدیگر جدا کنند تا در زمان‌های لازم به اولیا دانش‌آموز پایه مربوطه پیامک ارسال کنند.

 

کاربرد دفترچه تلفن سامانه پیامک برای دانشگاه

دانشگاه‌ها با تهیه سامانه پیامک دانشگاهی می‌توانند دفترچه تلفن‌هایی بر اساس سال ورودی دانشجو ایجاد کنند تا در زمان‌های لازم به دانشجویان، کارمندان، اساتید و.. بر اساس هدف پیامک ارسال نمایند.

 

کاربر سامانه پیامک در اداره‌ها

اداره‌ها و شرکت‌ها می‌توانند به کمک ماژول پیشرفته دفترچه تلفن شماره موبایل کاربران واحدهای مختلف را در دفترچه تلفن ذخیره کرده و در مواقع ضروری فقط به کارمندان همان بخش پیامک ارسال کنند.

 

برای ایجاد گروه و قرار دادن شماره مخاطبین خود به صورت تک به تک یا گروهی از مطالب زیر استفاده فرمایید:

 - ایجاد گروه در سامانه پیامک

 - ورود شماره ها به صورت تکی

 - ورود شماره ها به صورت گروهی با فایل اکسل

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -709516076210520241241757621-31912;