اپراتور پیامک صوتی چیست ?

4.5 از 5 (6 نظر)

اپراتور پیامک صوتی چیست

 

واژه ی اپراتور به چه معناست؟

ترجمه فارسی واژه ی اپراتور شامل لغات مختلفی می شود از جمله عامل، متصدی، عمل کننده، گرداننده و تلفن چی. اما نزدیک ترین واژه نسبت آن چیزی که در ذهنیت مردم ایجاد شده واژه ی گرداننده یا عمل کننده است. پس اپراتور شخص، وسیله یا مجموعه ایست که به امور خاصی عمل می کند و گردش کاری و وظایف خاصی را شکل می دهد. امروزه واژه ی اپراتور را در مورد مسائل بسیار زیادی می شنویم. اپراتور تلفن همراه، اپراتور اینترنت، اپراتور تلفن ثابت، اپراتور پیامک صوتی، اپراتور خودکار، اپراتورهای پاسخگوی تلفن و… . در تمامی اینها صرفا به یک موضوع که آن هم انجام اعمال خاص است، اشاره شده است.

اپراتور پیامک صوتی چیست؟

به مجموعه ای که با استفاده از امکانات و زیر ساختهای مخابراتی و تجهیز نرم افزار ها و سخت افزارهای مورد نیاز، امکان استفاده و ارسال پیام های صوتی در مقیاس محدود و یا انبوه را فراهم می کند، اپراتور پیامک صوتی می گویند. به صورت ساده تر اینگونه باید گفت که اپراتور پیامک صوتی برای تمامی کاربران امکاناتی را به لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری فراهم می کند تا آنها بتوانند تمامی نیازهای صفر تا صد خودشان را از طریق ارائه ی آن سرویس مرتفع سازند.

سامانه جامع پارس گرین جزو معدود اپراتور های ارسال پیام صوتی و متنی می باشد که با فراهم اوردن تمامی نیاز های کاربران زمینه را برای ارسال پیامهای صوتی و متنی جهت انجام تبلیغات و اطلاع رسانی ایجاد نموده است.

ارسال-پیام-صوتی-sms-voice

 


 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از سامانه پیام صوتی عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607623572024-952182193-17588;